Vybraná čmáranice prozradí, co si o vás tajně myslí vaši blízcí, ale neodváží se vám to říct

5/5 - (1 vote)

I ten nejlepší přítel, dokonce i členové vaší rodiny, na vás mají svůj názor, který vám nikdy neřeknou. Nemusí to znamenat nic špatného, třeba se jen obávají vaší reakce. Dnešní test vám ale může otevřít oči a přimět vás, abyste se setkali tváří v tvář sami se sebou.

Přiznejme si to, i my sami v sobě máme názory na lidi kolem nás, které jednoduše neřekneme nahlas a raději je přehlédneme. Může jít o drobné nedostatky, o otravný zlozvyk nebo o povahové rysy, které nedokážeme pochopit. Nicméně nechceme zranit city druhého, nebo nevíme, jak bychom takové téma nastolili, a tak raději mlčíme.

To samé ale platí i opačně. I o nás si lidé v našem okolí myslí své a mnohdy nám to neřeknou. Dnešní čmáranice nám to ale prozradí. Stačí si vybrat jednu, která vás nejvíce zaujme. Která to bude?

Čmáranice č. 1

Zmítá se toho ve vás mnoho a necháte se hodně ovlivnit ostatními. Snažíte se vytěsnit vše, co se vám kdy stalo a předstírat, že se k vám nemůže nikdo dostat. Snažíte se udržet silnou zeď, kterou si před sebou stavíte a nikdy neukazovat svou zranitelnost. Nicméně ti, kterým na vás záleží si myslí, že byste měli uznat, když vás něco trápí a rozčiluje. Promluvit si s nimi o tom, abyste pak tou tíhou nebyli přemoženi.

Čmáranice o vás prozradila, že vás lidé vnímají jako někoho, kdo se potřebuje více otevřít a víc sdílet své pocity.

Čmáranice č. 2

Zdá se, že si celý život v sobě udržujete dysfunkční vzorce. Do života si pouštíte stále stejný typ toxických partnerů i v práci se neustále ocitáte ve stejných situacích. Pořád se k vám vracejí ty stejné věci, jako byste byli předurčeni k selhání. A vlastně nejste daleko od pravdy.

To, co děláte, jakou energii ze sebe vydáváte, ta se k vám také vrací. Vaši blízcí se marně snaží vysvětlit, že musíte převzít iniciativu nad svým smýšlením a zastavit nezdravé vzorce uvažování, které vám ničí život. Vy ale neposloucháte, možná totiž ani těmto věcem nevěříte. Je to ale obrovská chyba. Vše je o tom, jak jsem nastaveni v hlavě.

Čmáranice vám odhalila, že vás ostatní vidí jako někoho, kdo by měl důkladně zanalyzovat svůj život a začít dělat lepší rozhodnutí.

Čmáranice č. 3

Máte velký sklon myslet si, že vaše problémy jsou větší a vážnější než problémy ostatních. Jinými slovy jste dost sebestřední. Kdykoliv se vám chtějí blízcí s něčím svěřit, soustředíte se především na sebe a okamžitě začnete mluvit o svém životě. Nejspíš to neděláte vědomě, jen máte tendenci neustále přemýšlet o svých problémech, podvědomě ignorujete ostatní, a to se jim dost nelíbí. Připadá jím, že vám jsou lhostejní.

Čmáranice vám odhalila, že vás ostatní vnímají jako někoho, kdo by se měl snažit být lepším posluchačem.

Čmáranice č. 4

Občas byste měli zkusit opustit svou komfortní zónu a vyzkoušet nové věci, které vám vženou adrenalin do srdce. V životě málokdy riskujete a držíte se své rutiny. Komfortní zóna je dobré místo k odpočinku, ale nikdy nedosáhnete svého cíle, pokud neztratíte břeh z dohledu. Vaše rodina si vás váží, ale tajně si přejí, abyste byli spontánnější.

Čmáranice vám odhalila, že vás ostatní považují za někoho, kdo nutně potřebuje vystoupit ze své komfortní zóny a trošku zariskovat.

Sdílet: