Vyberte si svého archanděla a zjistěte, co vám chce říct

Někdy bychom mohli využít užitečnou zprávu nebo slova moudrosti, která by nás usměrnila. Naši andělé nám je obvykle doručují různými způsoby. Vyberte si jednoho anděla, abyste získali zprávu s poselstvím

Archanděl Rafael – přináší poselství zdraví a lásky

Archanděl Rafael k vám přichází, aby vám připomněl, že tajemství fyzického, emočního a duševního zdraví netkví v litování minulosti nebo v obavách z budoucnosti. Naopak je potřeba se zastavit a zaměřit se na přítomný okamžik. Nechat život plynou svým vlastním tempem a nepřemýšlet nad tím co bylo nebo co bude. Osvoboďte se od zbytečné zátěže a od všeho, co je vašemu zdraví škodlivé a také především od situací, které vám brání jít vpřed. Jedině tak zlepšíte svou životní situaci a štěstí.

Archanděl Uriel – přináší zprávu o prosperitě

Archanděl Uriel přichází, aby vám ukázal, že žijeme ve světě hojnosti. Pokud se projeví ve vašem životě, měli byste se považovat za člověka hodného hojnosti a štěstí. Vaše víra buduje vaší realitu, přijímá ji s otevřenou náručí. Potvrzuje se tak fakt, že si zasloužíte vše, co je dobré a že jste vděčni za to, že jste obdrželi vše, co vám vesmír a jeho zástupci jsou připraveni poskytnout.

Archanděl Michael – přináší poselství síly a ochrany

Je docela dost pravděpodobné, že jste se v posledních několika dnech cítili osamělí, nebo plně pochopení. Proto k vám přichází archanděl Michael, aby vám řekl, že nejste nikdy sami a že za každou bolestí je radost, za každým snem je cíl a za každou bitvou je výhra. Vaším úkolem a zároveň i touhou je posun vpřed, a přestože někdy můžete ztratit pocit radosti, nikdy nemůžete ztratit víru, protože jen víra je dopravním prostředkem pro lepší zítřky.

Sdílet: