Vyberte si své keltské sigilium, jeho poselstvím budete překvapeni

Rate this post

Keltské sigilie byly vždy silně spojeny s magií. Výběr keltského sigilia o člověku přitom může mnohé napovědět.

Uzly jsou velmi starobylá forma čarodějnictví. Uzel představuje kontinuitu, nekonečný tok energie. Nikdy nemůžeme najít začátek a konec uzlu, keltské uzly představují dokonalé magické poznání: minulost, přítomnost a budoucnost je jedna, je to teď! Který si vyberete vy?

1. Strom života

Ve vás je velký potenciál. Vaše kořeny jsou hluboko na Zemi a ve svém životě chcete pevné základy. Uzemnění bude pro vás přínosné. Čím více budete čerpat energii ze Země, tím více budete v souladu se světem kolem vás, a čím více budete žít.  Pečujte o zdraví své páteře.

2. Vnitřní oheň

Vybrali jste si keltský uzel, který představuje oheň a  Fénixe, posvátného ohnivého ptáka. Jsi velmi ambiciózní člověk plný energie a vášně. Oheň hoří jasně, to by měl každý ohnivý člověk vědět, proto šetřete palivem a na oheň přikládejte postupně. Čím více uplatníte svou vášeň a tvořivost, tím šťastnější budete.

3. Velký drak

Duch Země mluví k vám jasným hlasem skrze toto keltské znamení. Buďte jednotní s přírodou. Síla, kterou vládnete, je nezměrná a může hodně dobrého vám i druhým. Velký drak mluví o spojení s přírodou. Měli byste trávit více času v přírodě, což vám pomůže kultivovat vaši sílu.

4. Pentakl

Pokud jste si vybrali tento keltský sigil, zvolili jste velký symbol ochrany a osobní moci, Pentakl. Je načase, abyste svůj život dostali do harmonie, jak duševní, tak i tělesnou stránku. Budete pociťovat výhody ochranných magických praktik a magie vám pomůže realizovat vaše touhy.

5. Kočičí uzel

Pokud jste si vybrali tento keltský sigil, pracujete s pocitem rychlosti a hbitosti. Jste flexibilní člověk, ale zároveň nechcete být rušeni vnějšími vlivy. Máte velkou schopnost vytušit svou cestu, i když ji nevidíte.  Čím víc poznáte sami sebe, tím lépe pochopíte svět.

6. Květina božského slunce

Vaše srdce je otevřená kniha. Vyzařujete teplou a přátelskou energii. Pocit uvolnění je klíčem k vašemu úspěchu. Následujte slunce a nikdy neztratíte cestu. Dobře se starejte o kolena, aby vaše tělo zůstalo silné.

Sdílet: