Vyberte si štěňátko, které vám prozradí proč mají lidé kolem vás důvod vám závidět.

Můžeme s jistotou říct, že každý z nás je v něčem výjimečný. Také můžeme říci, že každý z nás vyniká v něčem jiném a je tak lepší než ostatní. Právě druhá věta bývá často spouštěčem závisti, která může být skrytá hluboko v duši. Takový pocit může být pro závistivého člověka destruktivní, způsobovat nepřátelství a vytvářet nenávist. Víte jaká je vaše vlastnost, kterou vám mohou druzí závidět?

Je to opět velmi jednoduché a rychlé. Prohlédněte si štěňátka a vyberte si to, které se vám líbí nejvíc. Důvěřujte své volbě a svému podvědomí a dlouho se nerozmýšlejte.

První štěně

Už na první pohled jde vidět, že jste člověk, co má styl. Víte, jak být se stylově a zároveň elegantně obléknout, a proto jste vždy středem pozornosti. Lidé ve vašem okolí vám závidí vaši image, váš vkus a pozornost, kterou dokážete upoutat v podstatě jen tím, že vstoupíte do místnosti.

Druhé štěně

Jste neuvěřitelně aktivní a optimistický člověk. Jdete svou cestou pouze v před, vše vidíte v těch nejrůžovějších barvách. Nic vás nerozhodí, z ničeho nemáte strach. Obavám se doslova vyhýbáte. Lidé kolem vás vidí, že jste pořád veselí a šťastní. Praví přátelé vám to jistě přejí, ti ostatní vám to závidí a nechápou, jakto že se vám tak stále daří.

Třetí štěně

Komunikativnost a společenskost. Tyto dvě vlastnosti spolu s přirozenou moudrostí jsou vašimi největšími trumfy. Vždy jste připraveni poskytnout druhému praktickou radu. Vyzařuje z vás inteligence a často býváte ve vůdčí roli. Právě tuto moudrost spolu s inteligenci a komunikativními vlohami vám okolí závidí.

Čtvrté štěně

Pokud si stanovíte cíl, dosáhnete ho. Vaše odhodlání a schopnost naplánovat si každá krok, který uděláte doslova ohromuje lidi kolem vás. Právě vědomí toho, co od života chcete vás děla úspěšným a bohatým člověk. Tyto principy a fakt, že dosáhnete toho, co chcete ostatní lidi vytáčí.

Páté štěně

Jste od přírody nadaný člověk. Máte talent, díky kterému dokážete udělat se světa lepší místo, a potěšit každého ve vašem okolí. Tento životní styl a životní gro vám mnoho lidí závidí, v tomto případě ale zdravě závidí.

Sdílet:
Loading...