Vyberte si nevěstu na obrázku a zjistěte, co je třeba ve vaše vztahu změnit

Tvrzení, že neexistuje ideální vztah, je bohužel pravda. Přeci jenom je to logické, neexistují totiž ani dokonalí lidé. Samozřejmě pro každého z nás je ve většině případů ten náš vztah, tím nejlepším. Ale nesmíme zapomínat na fakt, že i ta největší láska se čas od času ocitne v krizi.

Nejtvrdší zkouškou vztahu byla pro mnohé páry současná korona-krize a s ní spojená karanténa. Ne jednou jste se mohli dočíst, jak v Číně vzrostl počet rozvodů. Pokud se i vy momentálně ocitáte ve slepé uličce a ve vašem vztahu to zrovinka moc neklape, vyzkoušejte následující test, který vám může otevřít nové obzory a pohled na věc. Možná je jen zapotřebí něco změnit. A co by to mělo být? Vyberte si nevěstu a dostanete odpověď.

Nevěsta číslo 1

Váš vztah rozhodně postrádá romantiku. Jste příliš zaměřeni na praktické věci a často zapomínáte na malá, avšak důležitá gesta. Večeře při svíčkách, procházka v parku, šeptání něžných slůvek do ouška. Kdy naposled jste něco takového udělali? Mějte na paměti, že i ty nejmenší projevy romantiky jsou základem šťastného vztahu.

Nevěsta číslo 2

Stále častěji docházíte k závěru, že vám chybí klid a ticho. Kdysi jste bývali harmonickým párem a v současné době jsou hádky a křik každodenním meny. Měli byste zvolnit, vydechnout, uvědomit si, že opravdu není třeba řešit úplně vše a hlavně stylem, kterým se to děje. V tak nervózní a stresující atmosféře se nedá fungovat ani žít. Pokud nezačnete jednat je jen otázkou času, kdy někomu z vás rupnou nervy a celý vztah ukončí, nebo ještě hůř zahne.

Nevěsta číslo 3

Říká se, že základem všech šťastných a úspěšných vtahů je upřímnost a důvěra. Ve vašem případě jde jen o teorii, protože se bojíte otevřít i sami sobě. Máte tajemství, které vás nepovede k ničemu dobrému. Možná na tom ani nezáleží a jde jen o drobnost. Ale utajování čehokoliv před partnerem není rozhodně pro váš ani žádný jiný vztah dobrý.

Nevěsta číslo 4

Pokud se něčeho opravdu bojíte, nebo se o něčem ve vztahu hádáte, pak jsou to většinou peníze. Nebo přesněji řečeno jejich nedostatek. Vzhledem k omezeným finančním možnostem vám chybí pocit materiálního zabezpečení a důvěra v budoucnost. Tento pocit u vás přerůstá v apatii a začíná vám být tak trošku všechno jedno. Měli byste si ale vzpomenout na dobré časy a také na slova „v dobrém i ve zlém, v bohatství i v chudobě“ . Vše se jednou obrátí.

Sdílet:
Loading...