Vyberte si květinu, která se vám nejvíc líbí a zjistěte svou úroveň narcismu

Rate this post

Jste zahledění sami do sebe? Nebo jste si vědomi vašich kvalit ale nepotřebujete se s nimi chlubit? Na tyto otázky vám odpoví dnešní test. Má totiž odhalit jaká úroveň narcismu ve vás dřímá. Neznamená to, že k sobě musíte chovat přehnaný obdiv a vyznačovat se agresivním chováním. Narcismus totiž může mít i lehčí formy, které si málokdo uvědomuje.

„Sebeláska“ nebo „sebeláska“ je pojem, který je v dnešní době v moderní společnosti velmi populární. Samozřejmě nemluvíme o obecně přijímaném narcismu nebo slepé egocentricitě, ale o přijetí sebe sama.

Opět není žádná odpověď špatná ani dobrá. Záleží čistě na vašem výběru. Která květina vás upoutala nejvíc? Pod obrázkem si vyhledejte odpověď.

Květina č. 1

Upoutala vaši pozornost první květina? Pak je vám narcismus zcela cizí. Umíte snadno přijímat kritiku od ostatních, pokud je tedy konstruktivní. Rádi se staráte o jiné lidé a jste velmi empatičtí. Ostatním nasloucháte a udělujete moudré rady.

Květina č. 2

Po této volbě sáhnou lidé s takzvaným „zdravým narcismem“. Jste člověk, který si je dobře vědom silných i slabých stránek a je rád středem pozornosti. Zároveň se nestydíte za své názory.

Květina č. 3

Tuto květinu volí chytří, sebevědomí a kreativní lidé. Myslíte nad rámec praktičnosti a znáte svůj talent. I když se neradi chlubíte svými úspěchy, jste za ně hluboce vděční.

Květina č. 4

Čtvrtá květina je odrazem jedinečného narcismu. Milujete sami sebe natolik, že jen těžko vidíte za špičku svého nosu. Problémy druhých vás prakticky nezajímají, protože vám záleží jen na vašich vlastních záležitostech. Lidé kolem vás by vlastně měli pracovat na tom, aby dostatečně uspokojili vaše ego.

Květina č. 5

Jste velmi pokorný člověk, avšak se silnou sebeúctou. Ta je pro vás velmi důležitá, protože vám záleží na vaší pozici mezi ostatními lidmi. To ale neznamená, že byste měli být středem vesmíru.

Květina č. 6

Tato květina naznačuje, že jste k narcismu velmi náchylní, stále se ale můžete ubírat tou lepší cestou. Občas sice cítíte, že jen vaše způsoby jsou ty nejlepší nebo, že jen vás by měli ostatní poslouchat, na druhou stranu ale dobře víte jak být dobrým, loajálním a empatickým přítelem.

Sdílet: