Vyberte si hologram a zjistěte, co se vám vaše vibrační frekvence snaží sdělit

5/5 - (2 votes)

Vesmír je neustále v pohybu, vše kolem nás má vibrační frekvenci. Například, když vidíte červenou barvu, ve skutečnosti se díváte na vibrační frekvenci 430-480 THz. Když hrajete na notu G, ve skutečnosti vydáváte vibrační frekvenci 196 Hz. V tomto hologramovém kvízu využijeme svůj vizuální smysl k překladu vibrační frekvence do jazyka, kterému rozumíme.

Nyní, než začneme, věnujte chvíli spojení sami se sebou. Nejprve si sedněte rovně a zhluboka se nadechněte. Vydržte tři sekundy a pote zhluboka vydechněte. Opakujte celý proces třikrát. Jakmile se soustředíte na svůj dech, začněte přemýšlet o prvku ve svém životě, ve kterém byste chtěli mít jasno. Nyní když držíte tuto myšlenku ve své mysli, podívejte se na osm obrázků zobrazených níže.

Který hologram vás nejvíce přitahuje? Číslo si zapamatujte a přejděte k odpovědím.

1.Zmocnění

Chcete svobodu, ale bojíte se odpovědnosti, která ní ruku v ruce přichází. Představa, že musíte jít vpřed sami, vás děsí. Ptáte se sami sebe, zda to dokážete nebo si možná myslíte, že váš sen je příliš přitažený za vlasy.

„Kdo jsem, že něco takového dělám?“ ta myšlenka se k vám pomalu vkrádá a nutí vás pochybovat. Už neutíkejte před svými strachy. Jen se smiřte s tím, že tam jsou. Přijměte je, stejně jako nekonečné možnosti, které máte k dispozici. Frekvence zmocnění vám připomíná, že máte jedinečnou sílu.

Afirmace: Mám sílu uskutečnit svůj sen

2.Hybnost

Plánujete udělat velký krok ve svém životě a čekáte, až přijde ten správný okamžik. Máte pocit, že musíte být trpěliví a čekat na svou šanci, jako byste se připravovali na přesný okamžik, kdy skočíte. Tohle čekání vám dává pocit nejistoty. Jak poznáte, že je pravý okamžik? Jak poznáte, že není příliš brzy? Jak poznáte, že už není příliš pozdě? Důležité je, že nedovolíte svému strachu, aby vás přemohl, a abyste se přiměli věřit své intuici.

Buďte ale opatrní. Nedovolte, abyste zůstali v bezpečném stavu příliš slouho. Vše závisí na hybnosti. Zůstaňte v kontaktu se svými pocity. Pak přesně poznáte ten správný okamžik, kdy vkročit do proudu, a vy uvidíte, že vše funguje k dosažení vašeho cíle. Frekvence hybnosti vám pomůže najít správné načasování pro rozhodnutí o vašem dalším kroku.

Afirmace: věřím, že v pravou chvíli udělám, co musím.

3.Vítezství

Jak často jste si řekli: „Už tam skoro byl?“ Měli jste odpovědi, hádanka byla kompletní a všechny naděje a touhy byly naladěny na jeden důležitý okamžik. Všechno bylo správně, až do okamžiku samotné pravdy. Něco vás brzdilo v cíli a v nejpodstatnějších momentech jste selhali.

Výhry a prohry jsou dvě strany jedné mince a vy si určujete, na kterou stranu se zaměříte. K dosažení čehokoliv je potřeba vytrvalost a alespoň tolik odvahy, abyste se po neúspěchu dokázali znovu postavit na nohy. Uvědomte si, že nikdo neselže znovu, pokud se z prohry poučí. Frekvence vítězství vám dává sílu věřit si důležitých okamžicích.

Afirmace: Jdu do toho!

4.Přesahující

Jak moc si chcete splnit své sny? Kolikrát jste to už zkusili? Jaké kroky jste podnikli? Často máte pocit, že jste blízko, ale něco vám vždy zabrání uskutečnit je do úplného konce. Všechno co potřebujete, vlastníte. Vždy se objeví nějaké „ale“ – „ale ještě se toho musím tolik naučit“, „ale ještě toho musím tolik zpracovat“, „ale ještě potřebuji to či ono“. Je načase vypustit tyto sabotéry. Jakkoliv podivná nebo těžká může být volba, nemůžete se vyhnout následování svého srdce.

Cokoli chcete, nelze naplánovat ani spontánně vymyslet, takže pusťte se kontroly a skočte! Budete ohromeni obrovskou silou, kterou v sobě skrýváte. Překonáte pak omezení jakéhokoli druhu. Stačí jen trochu zariskovat a odevzdat se svému pravému Bytí. Frekvence transcendence vám pomůže zbavit se kontroly a pomůže vám následovat cestu k vašemu skutečnému stavu bytí.

Afirmace: překonávám své strachy a omezení.

5.Vytrvalost

Zahájili jste nějaký proces a čím déle pokračuje, tím je pro vás jeho zvládnutí obtížnější. Nečekali jste, že vás bude stát tolik času a energie. Mezitím vám v mysli hrají nejrůznější myšlenky a odvádějí vás od vašeho cíle. Dělám to správně? Mělo to tak být? Existuje i jiný způsob? Existuje jiná cesta? Mám to v sobě? Mohu to udělat?

Nepodléhejte svým pochybnostem, vytrvejte a pokračujte. Přijměte odpor, který cítíte. To vše je součástí změny, kterou chcete provést. Nenechte se tedy vyvést z míry, jinak budete neustále opakovat chyby z minulosti. Odmítněte výmluvy a projevte vytrvalost. Frekvence vytrvalosti vám dává sílu pokračovat v obtížných fázích a ignorovat pokušení vzdát se.

Afirmace: Vím, co chci a jdu si za tím.

6.Autenticita

Jste v procesu změny a autenticita je řešením. Jste vyzváni, abyste navázali kontakt s tím, kým skutečně jste. To vyžaduje vzdát se převládajících názorů. Může jít o obtížný proces, protože v energii duality a soutěžení se neustále zaměřujeme na ostatní.

 V této době je důležité nenásledovat pouze příklad, ale zaujmout pohotovost a rozhodnout se o svém vlastním kursu, spíše než kopírovat to, co říkají nebo dělají ostatní. Autenticita znamená, že jste jedineční, takže se nesnažte být někým, kým nejste. Frekvence autenticity vám pomůže věřit v sebe sama a zbavit se sklonu k adaptivnímu chování.

Afirmace: Jsem zvláštní a jedinečná bytost.

7.Citlivost

Vyšplháte se na úroveň vědomí za hranicí intelektu. Vaše citlivost roste z podnětů zvenčí: energií, symbolů, pokynů, inspirací a emocí od ostatních. Máte pocit, jako by se vaše smysl zbystřily a umožnily vám vidět realitu věcí ještě jasněji. S touto citlivostí přichází také odpovědnost, protože dokážete uchopit situaci rychleji než ostatní, připravit se na incidenty a předvídat protichůdné síly.

Pochopte, že je také důležité ukázat svou citlivost a neschovávat to všechno v sobě. Nikdy nezískáte, když budete mlčet ve chvílích, kdy vám vaše intuice ukazuje, že mlčení není cesta. Odvažte se být sami sebou, ukažte zranitelnost a upřímně sdílejte to, co cítíte. Frekvence citlivosti vám pomůže získat více vhledů a umožní vám být otevřenější.

Afirmace: věřím svým pocitům a signálům, které zachytím.

8. Volání

Občas cítíte, že se uvnitř vás něco děje a jediné, co můžete udělat, je jednat. Hluboká touha uvnitř je zasažena a vy s tím prostě musíte něco udělat. Nemůžete čekat, ten pocit je tak silný! Najednou zmizí všechny pocity strachu, pochybností a nejistoty.

Máte pocit jako byste se probudili z hlubokého spánku, jako by vás někdo nebo něco nutilo dělat to, kvůli čemu jste sem přišli. Je důležité abyste tyto inspirace brali vážně, protože to znamená, že vám bylo připomenuto vaše poslaní. Frekvence volání vás přivede do kontaktu s vyšším smyslem vašeho života.

Afirmace: Okamžitě dělám věci, které mi dodávají energii.

Sdílet: