Výběr karty vám dá potřebnou radu, jak vyřešit co vás momentálně trápí

Existuje v tuto chvíli něco, co vás trápí? Skrytý, dlouhodobý problém, s kterým si nedokážete poradit? Přemýšlíte nad dalším krokem v životě, ale nedokážete se rozhodnout? Pak si vyzkoušejte dnešní naprosto jednoduchý test. Vaše podvědomí vám totiž dá potřebné odpovědi, díky kterým se budete moci posunout dál.

Jediné, co musíte udělat, je zavřít na chvíli oči. Zkuste uklidnit svou mysl dvěma až třemi nádechy a výdechy. Přemýšlejte nad tím, co vás momentálně trápí a poté otevřete oči a vyberte si kartu. Odpověď najdete níže.

Věštec

Vybrali jste si kartu věštce, všechno je nyní v rukou osudu. Co můžete udělat pro to, aby se vaše situace vylepšila? Věnujte více času svému duchovnímu vývoji. Zkuste se více zaměřit na sebe. Pokuste se přinést více světla do svého života i do svého okolí. Žijte způsobem, který nezpůsobuje žádné potíže ani nepohodlí.

Zelená žena – příroda

Tato karta je symbolem plodnosti a zisku. Pokud váš problém tkví v materiálních věcech, nemusíte si dělat starosti, vše dopadne ve váš prospěch. Pokud se váš problém týká vytvoření rodiny a narození dítěte, vše jde tou nejlepší cestou.

Všechny negativní emoce, pochyby a myšlenky nechte za sebou. Jsou totiž důvodem, proč se požadované ještě nestalo. Buďte v klidu, nenervujte se a nikam nespěchejte, vše přijde, jak má.

Muž s kápí

Tato karta symbolizuje cestu, kterou si musíte projít vy sami. Nemusíte se bát, máte dostatek síly, dovedností i schopností. Je nesmírně důležité, abyste se nezastavili a šli stále dopředu. Situace, která vás trápí bude vyřešena ve váš prospěch, jediné, co musíte udělat, je řídit se svou intuicí.

Jen pozor, někdo z hloubi duše doufá, že pohoříte. Proto buďte obezřetní, a to vůči všem kolem sebe.

Sdílet:
Loading...