Víte jaká je vaše negativní vlastnost? Prozradí vám to výběr kaktusu

Rate this post

Dnešní test je docela neobvyklý. Většina dosavadních testů se zaměřovala na to dobré v nás, na naše cíle a slibnou budoucnost. Dnes se ale podíváme na naše negativní vlastnosti. Právě znalost našich nedostatků nás totiž může posunou dál.

Postačí jediné, jako vždy si vyberte jeden z obrázků, která se vám líbí nejvíce. Nepřemýšlejte nad výběrem příliš dlouhou. Který kaktus vám padl do oka jako první?

Kaktus č. 1

Kaktus číslo jedna hovoří o tom, že jste prostě generál. Vaší negativní stránkou je fakt, že se v každé situaci snažíte zaujmout velitelskou pozici. Právě během toho, co se snažíte podmanit si lidi kolem, si z nich většinou uděláte nepřátele. Největší fór je v tom, že vám to v závěru vůbec nevadí. Občas se ale vyplatí vyslechnou si i názor druhých.

Kaktus č. 2

Zaujal vás kaktus číslo dvě? Pak je vaší negativní vlastností chamtivost. Vše děláte jen pro svůj vlastní prospěch, hromadíte kolem sebe věci, o kterých jste přesvědčeni, že vám přinesou užitek. Pocit štěstí cítíte jen tehdy, pokud máte ve svém vlastnictví něco opravdu cenného.

Kaktus č. 3

Libí se vám kaktus číslo 3? Pak nikdy nevíte, kdy přestat žvanit. Ano jste velmi společenští a dokážete se bavit na jakékoliv téma. Na to není nikdy nic špatného. Tedy do doby, kdy prozradíte něco, co byste neměli. Nebo naopak řeknete něco, nad čím jste příliš nepřemýšleli. Občas prostě nerozumíte tomu, kdy je dobré něco říct a kdy naopak mlčet. Jak se ale říká „mlčeti je zlato“.

Kaktus č. 4

Kaktus č. 4 naznačuje, že vaší hlavní negativní vlastností je nezodpovědnost. Jste příliš flegmatičtí ohledně svých povinností. Zřídka dodržujete své sliby. Z toho důvodu vás také nikdo nebere vážně.

Kaktus č. 5

Vybrali jste si kaktus číslo 5? Vaší negativní vadou je vulgarita. Sršíte samými vulgárními vtipy a příslovími. Nerozumíte pravidlům slušného chování ve společnosti. Lidi kolem sebe často svými poznámkami spíše urážíte, ačkoliv vám to přijde vtipné.

Kaktus č. 6

Kaktus s číslem šest odhalil vaší negativní vadu, která tkví ve zvědavosti. Neustále strkáte nos do cizích záležitostí a snažíte se být v centru dění všeho a všech kolem vás. V kolektivu vás označují za největší drbnu. Vaše tendence vědět o všech všechno často překračuje aspekty slušnosti.

Sdílet: