Test osobnosti: Kde byste nakreslili slunce?

Slunce mělo nejen v dějinách ale i v náboženství a každé kultuře na Zemi své zvláštní místo. Vlastně se jej týká i dnešní test. Jednoduše pohlédněte na obrázek a představte si na které místo byste nakreslili slunce. Na výběr máte tři pozice, která je podle vás ta nejlepší a co to o vás vypovídá?

Pozice A

Vaše uvažování je spíše racionální. Váš největší talent spočívá v tom, jak důkladně dokážete zanalyzovat problémy a najít kreativní řešení, o nichž víte, že s největší pravděpodobností budou fungovat. Nechybí vám ani trpělivost, což je důležité, protože nic nelze získat hned.

 Pozice B

Když s něčím začnete, nezastavíte se, dokud nedosáhnete úspěšného konce. Máte přirozeně vůdčí osobnost, takže dokážete vést lidi. Nebojíte se převzít iniciativu, když to zrovna nikdo jiný neudělá. Lidé kolem vás si toho všimli, a proto už jednoduše očekávají, že ten první krok uděláte vy. Svěřené úkoly totiž zvládáte na jedničku.

Pozice C

Vaše osobnost doslova září, a proto lidé kolem vás milují vaši společnost. Neustále z vás vyzařují pozitivní vlny. Vaši přátelé a rodina se vždy cítí šťastnější, když jste jim nablízku. V každé situaci dokážete vidět něco pozitivního

Sdílet:
Loading...