Test: Jaké zvíře žije ve vaší duši?

Rate this post

Říká se, že v každém z nás je ukryto nějaké zvíře. To ovlivňuje naši intuici, chování a některé rysy osobnosti. Zajímá vás jaké zvíře se ukrývá ve vaší duši? Pak je dnešní test právě pro vás.

Nejde o nic složitého. Postačí odpovědět na pět jednoduchých otázek. U každé odpovědi je určitý počet bodů, který na konci sečtete a dostanete odpověď. Buďte k sobě upřímní, žádná odpověď není ani správní ani špatná. Pojďme tedy na to.

Jaký je váš oblíbený element?

A, vzduch (5 bodů)

B, oheň (10 bodů)

C, země (15 bodů)

D, voda (20 bodů)

Jste spíše extrovert nebo introvert?

A, extrovert (15 bodů)

B, introvert (25 bodů)

Kdy jste nejvíce aktivní?

A, v noci (40 bodů)

B, přes den (20 bodů)

Jste pravák nebo levák?

A, pravák (25 bodů)

B, levák (10 bodů)

Jakému jídlu dáváte přednost?

A, masitému (5 bodů)

B, vegetariánskému (25 bodů)

C, nejraději máte fast foody (35 bodů)

Nyní sečtěte body a přejděte k výsledkům

50 – 80 bodů: Medvěd

Ve vaší duši žije medvěd. Jste tím, kdo se vždy ohlédne, než udělá krok kupředu. Rádi si zapisujete vše, co se vám stane, možná si vedete deník nebo jste fanouškem fotografování. Milujete své vzpomínky. S minulostí a událostmi, které se v ní staly, zacházíte s láskou a respektem.

Jste člověkem, který se e svých chyb poučí. Mezi přáteli a rodinou jste považováni za nejrozumnější a nejchytřejší. Umíte odpouštět, ale nikdy nezapomenete.

81 – 120 bodů: Panda

Ve vašem nitru žije panda, roztomilé a tak trošku lenivé medvídě. Stejně jako panda působíte roztomile a plaše. A taky nejste nijak zvláště aktivní. Svůj čas rádi trávíte doma čtením knih, sledováním televize nebo jen lenošením na gauči.

Do svého života si nepustíte jen tak někoho. Na druhou stranu ti, které považujete za skutečné přátele mají velké štěstí, protože se vždy mohou spolehnout na vaší podporu a pomoc. Také jste velmi rezervovaná osobnost. Během komunikace s ostatními posloucháte více, než mluvíte. Z toho důvodu vás vaši blízcí milují. Komfortní zóna je pro vás velmi důležitá, takže ji opouštíte jen zřídka a pouze ve výjimečných případech.

121 a více bodů: Vlk

Ve vaší duši dřímá vlk, který nikdy nevydrží sedět na jednom místě. Velmi často cestujete. Občas je pro vás cestování jediným únikem od věcí, které vás trápí. Pokud někde musíte setrvat déle, než je pro vás obvyklé, začnete se rychle nudit.

Milujete nové tváře, nová dobrodružství a experimenty. Život bez dobrodružství se vám zdá nudný a nedostačující. Nikdy ale nezapomínejte, že pouze doma jste skutečně milováni a vítáni.

Sdílet: