Splní se vaše přání? Přesnost předpovědi je úžasná!

Tato předpověď je určena těm, kteří mají obavy z toho, zda se jejich přání nebo sen splní. Možná jste absolvovali pracovní pohovor a přemýšlíte, jak se potenciální zaměstnavatel rozhodl. Nebo se připravujete na důležitou zkoušku a máte obavy, zda to zvládnete. A takto bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Nyní se jen uvolněte, zavřete oči a počítejte do desíti. Zformulujte jasně svou otázka a položte si jí tak, aby byla odpověď kladná nebo záporná. Ze čtyř karet si pak vyberte jednu v pořadí zleva doprava.

Vybrali jste si kartu č. 1

Karta symbolizuje vnitřní bohatý svět. Události, které karta symbolizuje, jsou velmi příznivé. Jen slibné věci se odehrávají kolem ženy na trůnu. Karta, kterou jste vybrali ve spojení s vaším přáním je proto velmi pozitivní. Odpověď je tedy ano.

Vybrali jste si kartu č. 2

Hodnota karty je světlo, radost a dobré zdraví. Pozitivní pro dosažení cíle. Karta naznačuje, že veškeré vaše úsilí bude plodné, a vše co si přejete k vám přijde, odpověď je tedy ano.

Vybrali jste si kartu č. 3

Karta může působit zmateně. Dává vám ale najevo, že se můžete řídit svými pocity. Snít o nemožném. V podstatě věříte svým činům a názor ostatních vás nezajímá. Karta vám říká, že děláte dobře, nesmíte se vzdát, naopak směřujte své kroky k vyřešení všech problémů. Pouze vy určujete výsledek události. Odpověď je ano.

Vybrali jste si kartu č. 4

Chcete řešit své problémy postaru. Jde ale o trik, který vede k neúspěchu. Nesnažte se mazaně se vyhnout konfliktu, nikam to nevede. Impulzivní a ukvapené závěry vás nikam nedostanou. Odpověď je tedy ne.

Sdílet:
Loading...