S jakým plamenem se ztotožňujete? Vaše volba prozradí, jaký druh energie z vás vyzařuje

4/5 - (1 vote)

Každý člověk v sobě má osobitý plamen, kterým vyniká nad všemi ostatními. Dokonce existuje hned několik druhů – malé, velké, různě barevné. V některých z nás plamínek skoro nehoří a v některých naopak hoří tak dychtivě, že pro nás tyto osoby stávají neodolatelné. Jaký je ten váš?

Pozorně si prohlédněte všechny plamínky a vyberte si jeden, se kterým se nejvíce ztotožňujete. Vaše odpověď odhalí, jakou energii vyzařujete.

Plamen č. 1

Zaujal vás první plamen? To, proto, že jste autentická osoba, která vyzařuje osobitou energií, a která si nenechá od nikoho nic namluvit. Mnozí vás jistě obdivují za to, jací jste. Samozřejmě jsou i tací, kteří vás ze stejného důvodu nemají rádi a opustili vás. To ale nevadí. Vaše síla spočívá v tom, že jste sami sebou bez ohledu na názor ostatních. Nikdy nedovolte aby názory ostatních ve vás toto světlo uhasily.

Plamen č. 2

Tento plamen vybírají kreativní, expanzivní a velmi zvídaví jedinci. Rádi obdivujete svět, přímo se tím bavíte a dobrodružství vás naplňuje. Šíříte kolem sebe nadšení pro život a vaše energie osloví každého, kdo se k vám přiblíží.

Plamen č. 3

Podivný plamen připomínající človíčka vás zaujal proto, že jste velmi idealistický a empatický člověk. Nejdůležitější je pro vás myšlenka udělat ze světa lepší místo pro život. Vždy se postavíte na stranu nejslabších a spravedlnost je pro vás rovněž na prvním místě. Světlo, které z vás vyzařuje, se může na první pohled zdát velmi slabé. Když si ale někoho pustíte blíže k sobě, váš plamen ho okamžitě zahřeje. Ti, kteří vás dobře znají, si to moc dobře uvědomují. Zanecháte totiž stopu na každém, kdo projde vašim životem.

Plamen č. 4

Pokud se ztotožňujete s malým plamínkem, pak jste vášnivý člověk, který miluje lásku nejen rozdávat ale i přijímat. Kromě toho ze sebe vydáte vždy to nejlepší, co máte. Tím se odlišujete od všech ostatních, protože jste člověk, ve kterém plamen žhne neustále. Samozřejmě jsou situace, kdy vás ostatní raní natolik, že máte sklon plamen v sobě uhasit. Nesmíte ale zapomenout jak jedinečnou energii vyzařujete.

Plamen č. 5

Zaujal vás plamen číslo 5? Pak jste velmi inteligentní člověk, poněkud introspektivní a velmi nápaditý. Váš vnitřní svět je velmi bohatý a navenek se projevujete jako uvolněná a optimistická bytost. Vaše energie nevyzařuje po celou dobu a někdy dokonce zůstává bez povšimnutí. Když však někdo ve vás ten plamen rozdmýchá, například správnou motivací, pak se vaší energii vyrovná jen máloco.

Plamen č. 6

Ztotožňujete se právě s tímto plamenem? Pak jste člověk, který hledá rovnováhu. Musíte se starat o svůj vnitřní a vnější svět. Vyvážit změnu se stabilitou a kombinovat dobrodružství s rutinou. Téměř vždy máte věci pod kontrolou a díky tomu je vaše energie příjemná. V zimním odpoledni působíte jako krb.

Sdílet: