První zvíře, které uvidíte na obrázku, odhalí tajemství vašeho podvědomí

Jaké zvíře jste na obrázku spatřili jako první? Zajíce, motýla, sovu nebo medvěda? A jaké tajemství váš výběr odhalil?

Zajíc

Jste mimořádně intuitivní člověk a někdy lidem důvěřujete až příliš. Tyto vlastnosti z vás dělají mimořádně otevřenou osobnost, která se dokáže podělit o své skutečné pocity. Když chcete vyjádřit svůj nesouhlas nebo chcete dát lidem najevo, že se vám něco nelíbí, sdělíte to s grácií a za každou cenu se chcete vyhnout konfrontaci.

Motýl

Občas jednáte lehkomyslně a v některých situacích dokonce nezodpovědně. Na druhou stranu máte kreativní myšlení a neutuchající touhu změnit svět k lepšímu. Právě svět je pro vás místem plný nových objevů a úspěchů. Intuice, moudrost, štěstí a uspokojení vaší neúnavné zvědavosti jsou pro vás nejdůležitější věci v životě. Máte také cit pro umění, poezii, hudbu a literaturu.

Sova

Věci, záležitosti a lidi berete takové, jací jsou. Hodnotíte je podle jejich skutečné hodnoty. Nesnažíte se měnit nebo předělávat věci kolem sebe k obrazu svému. Moc se nestaráte do záležitostí druhých a pokud vám někdo něco sdělí, nesnažíte se v jeho slovech hledat skrytý význam. Nejednáte unáhleně, nejprve sbíráte informace a pečlivě studujete situaci, než dojdete k závěru.

Medvěd

Jste velmi přímočará osobnost. Co máte na srdci, to máte i na jazyku. Neztrácíte čas zbytečným mazáním medu kolem huby. Na druhou stranu vše, co říkáte a děláte, je v nejlepším zájmu vašich blízkých. Také věnujete přehnanou pozornost tomu, co si o vám ostatní mohou myslet. Důvodem ale není touha po splnění jejich očekávání ohledně vás samotných, ale dobře si uvědomujete, že vždy existuje prostor pro zlepšení, na kterém vám záleží.

Sdílet: