První věc, kterou uvidíte, vám řekne něco důležitého o vašich emocích

5/5 - (1 vote)

Obrázky nám umožňují vyjádřit naše pocity a objevit v sobě věci, o kterým jsme třeba neměli ani tušení. Právě proto jsou podobné testy mezi uživateli sociálních sítí tolik oblíbené. Ten následující nebude výjimkou.

Dnešní test je velmi jednoduchý. Stačí se zadívat na obrázek a odpovědět si na otázku „Co jsem viděl/a jako první?“ odpověď vám dá nový vhled do vašich emocí.

Co vidíte na obrázku jako první?

Dvě lidské tváře, které se téměř líbají

Pokud jste jako první viděli dvě tváře, pak je to proto, že jste velmi citlivý člověk. Pro vás jsou emoce vším a měřítkem všeho. Nebojíte se otevřít své srdce druhým a neočekáváte, že dostanete něco na oplátku. Vždy vám záleží především na druhých, jste pozorní naslouchači a nejlepší poskytovatelé rad. Na druhou stranu o sobě moc nemluvíte. Někdy proto míváte pocit, že vašim posláním je doprovázet, ale nebýt doprovázen. Obecně si s věcmi moc nelámete hlavu, jste optimističtí a dokážete nechat život jen tak plynout.  

Silueta kočky

Pokud jste viděli siluetu kočky, pak jste člověk, pro kterého je velmi těžké vyjádřit své emoce. Není to tak, že byste je neměli, jen máte tendenci si je ponechat pro sebe a občas je i trochu potlačit. Obáváte se zranitelnosti, a proto si budujete pověst necity, a tak trochu ledové královny či krále. Na druhou stranu jste ale člověk, co miluje pozornost, ovšem bez přílišného zapojení vašich skutečných emocí. Musíte pochopit, že ukazování emocí vás nijak neznehodnocuje, naopak dělá to z vás člověka.

Sdílet: