První věc, kterou uvidíte na obrázku odhalí, jaký typ člověka vás přitahuje

Rate this post

Říká se, že protiklady se přitahují. Vždy tomu tak být ale nemusí. Spíše hledáme osobu, který splní naše očekávání. Také existují páry, které spolu vycházejí tolik let jen proto, že jsou si velmi podobní. Faktem tak zůstává, že přesný vzorec pro lásku prostě neexistuje.

Když se srdce zamiluje, rozum se může jít klouzat. Každý z nás má jiné představy o tom, jak by jeho osudová láska měla vypadat. Mimochodem, víte, jaké vlastnosti by měl mít člověk, který zrychlí váš tep? Nebo máte už vedle sebe toho nebo tu pravou? To vám prozradí dnešní test.

Kterého detailu jste si všimli jako prvního?

Mužská tvář

Pokud vás jako první zaujala mužská tvář, je to známka toho, že ve vašem životě je důležitá stabilita a harmonie. Jste si jistí, ale velmi opatrní a hledáte partnera se stejnými hodnotami. Hledáte vztah, který bude hlavně o harmonii, míru a klidu. Vaší osudovou láskou bude klidný člověk, ovšem se silnou osobností.

Modlící se žena

U vás rozhodně zaboduje zralejší a důslednější člověk, který plánuje každý krok v jeho životě. Už zkrátka nemáte čas ztrácet čas s lidmi, kteří nevědí, co od života chtějí. Proto hledáte lásku, u které si hned vymezíte jasná pravidla, která dokážete oba s láskou respektovat.

Jezdec

Protože jste osoba s jemnou povahou, která se vyhýbá konfliktním situacím, jste přitahováni lidmi se stejnými vlastnostmi. Někým, kdo nepřemýšlí o tom, že by se hádal nebo vrhal do konfliktů, ale to ani v případě, že by se vás zastal/a. Proto potřebujete naopak partnera nebo partnerku se silným duchem, na kterého se můžete spolehnout za všech okolností.

Anděl

Pokud jste si všimli hned na poprvé anděla, pak vás přitahují vtipní lidé, kteří dokážou být středem pozornosti. Vaši drahou polovičkou by měl být člověk plný optimismu, který svůj život prožívá s maximální lehkostí. Navíc toto je základní charakteristika úspěšného vztahu, takže tyto kvality považujte za nesmírně důležité.

Sdílet: