První věc, která vás zaujme, vám odhalí skvělou zprávu

5/5 - (1 vote)

Dnes jsem si pro vás připravili opět vizuální test, který vás může pobídnout k věcem, které jste dosud odkládali, nebo jste je v sobě podvědomě potlačovali. Důležitou roli přitom sehraje vaše upřímnost, nebo spíše upřímná odpověď na jednoduchou otázku:

Co vás na obrázku zaujalo jako první?

Žena

Zaujala vás silueta ženy? Pak jste schopni dívat se pod povrch věci, jdete tzv. do hloubky. Teď je načase, abyste se podívali pod povrch své vlastní osobnosti a přestali skrývat nebo potlačovat nevyslovené. Odhoďte strach a ostych, je načase žít, řídit se nejniternějšími pocity, touhami, které ještě nespatřily světlo světa. Budete překvapeni, jaký potenciál se ve vás skrývá. Exituje život, který je potřeba objevit.

Listy

Dominanta obrázku a důkaz toho, že jdete tou správnou cestou. Našli jste ten správný životní směr, listy vás povzbuzují, abyste si šli za vším, co jste si předsevzali. Naplno a s nadšením se věnujte tomu co vás naplňuje, zdokonalujte se a učte se, aby žádný váš krok nebyl chybný. Aniž byste si to uvědomovali, zapouštíte kořeny, které vám budou dodávat sílu v časech pochybností. Pokud přijde nezdar či zklamání nezoufejte. Každá situace slouží, jako ponaučení, které z vás děla lepší verzi sebe sama.

Motýl

Pokud vás zaujal motýl, bylo to proto, aby vám řekl, že jste jedinečná osobnost v nekonečném světě. Jen musíte opustit svou komfortní zónu a jít zkoumat a objevovat radosti života. Vaše vnitřní krása se rozvine. Nezapomeňte život je dobrodružství, kterému byste měli čelit jako by každý den byl ten poslední. Objevujte krásu každého dne, otevřete svoje srdce a budete svobodní.

Sdílet: