První detail, který vás zaujme odhalí, co se skrývá ve vašem podvědomí

5/5 - (1 vote)

Váš způsob bytí je zcela spojen s vašimi myšlenkami. Způsob, jakým přemýšlíte a chápete svět utváří vaše osobnostní rysy. Myšlenky ale nejsou vždy vědomé. Ačkoliv si to málokdo uvědomuje, tak je to naše podvědomí, které nás vede k určitým cílům a způsobům chování.

Pomocí následujícího vizuálního testu odhalíte, do jaké míry je vaše podvědomí přítomno ve vašem každodenním životě. Který detail vás zaujal na první pohled?

Dvě dívky

Zaujaly vás dvě dívky, které si povídaly? Pak ve svém podvědomí mnoho neskrýváte. To, jak vystupujete navenek, jste skutečně vy. Upřímnost je pro vás velmi důležitá, zvláště pokud jde o upřímnost k sobě. Tohle vše znamená, že máte jednoduše vypnuté podvědomí. Jsou v něm jistě uloženy kreativní plány, neotřelé nápady a nadšení. Stává se, že vaše mysl a váš duch myslí více na budoucnost na minulost.

Jste transparentní člověk a ostatní vás za to oceňují. Příliš o věcech nepřemýšlíte a většinou se na vše díváte pozitivní. Určitě jste si prošli těžkými situacemi, jako každý jiný. Ale vaše schopnost přizpůsobit se a vaše sebevědomí vám pomohly vyřešit tato traumata a nechat je za sebou.

Lebka

Lebka značí mnoho nevyřešených problémů, které se vám honí hlavou, i když o nich nepřemýšlíte. Když se před vámi objeví problém, se kterým si nevíte rady, raději se mu vyhnete. Není to tak, že byste nebyli schopni se prosadit, ale máte tendenci si shromažďovat problémy a předstírat, že neexistuje. Bohužel to tak není a řešení problémů, které odkládáte, se k vám vždy vrátí.

Na své příbuzné a přátelé však působíte přesně naopak, jste pro ně nejlepším rádcem, který má vždy to správné řešení. Možná byste měli začít více důvěřovat svým vlastním radám a také jim naslouchat. Vaše inteligence a vaše složitost znamenají, že i když vám hledání řešení problémů zabere čas, nakonec nikdy nelitujete rozhodnutí, která jste učinili.

Rostliny

Opravdu jste si toho detailu všimli jako první? Pak jste bezpochyby specifická osoba. Lišíte se od ostatních a víte to. Vaše podvědomí s tím má hodně společného, neustála pracuje a chce se ukázat i na venek.

Dívat se tam, kam ostatní nevidí, může být vaší největší výhodou. I když kvůli tomu někdy trpíte, neměli byste se nechat odradit. Vaše zvláštní vnímání je dar a brzy si to uvědomíte.

Sdílet: