Překvapivě přesný test osobnosti: Který symbol slunce vás nejvíc zaujal?

3.7/5 - (3 votes)

Slunce mělo nejen v dějinách ale i v náboženství a každé kultuře na Zemi své zvláštní místo. V dnešním testu osobnosti vás požádáme o maximální uvolnění a čistou mysl. Podívejte se na obrázek osmi sluncí a vyberte si to, které je dle vašeho úsudku nejzajímavější. Zaručujeme vám, že vaše volba o vás prozradí hodně.

Slunce č.1

Jste velmi pozitivní osoba, která se z chyb vždy poučí a hledá způsoby, jak se zlepšit. Nenecháte se jen tak od něčeho odradit, pokud si stanovíte jakýkoliv cíl, jste maximálně odhodlaní.

Vaše sklenice je určitě „napůl plná“ a právě tento životní přístup z vás děla velmi silného a odolného člověka. S tím je spojen i fakt, že jste pro své blízké skvělým přítelem, který je dokáže podpořit v jakékoliv situaci. I přesto, že jste společenští dokážete odhadnout, koho si k tělu pustit a koho ne. Následkem je, že kolem sebe máte jen opravdové přátele.

Slunce č. 2

Existují dva aspekty, které jsou pro vás v životě stěžejní. Dostatek osobního prostoru a respekt vašich blízkých a vrstevníků vůči vám. Převládají u vás spíše rysy introverta, to ale neznamená, že byste se stranili od ostatních lidí, jste spíše jen více zdrženliví.

Na druhých si ceníte jednoduchých a kladných vlastností, jako je čestnost a laskavost. Když vám vaši přátelé zavolají i ve dvě ráno, jste tu pro ně. Buďte ale opatrní, protože mnozí z nich vás mohou jen využívat. Vždy proto důvěřujte svému šestému smyslu, protože právě ten vás provede těmito situacemi.

Slunce č. 3

Jste velmi chytrou, vzdělanou a odvážnou osobou. Nebojíte se žádného nového dobrodružství a přímo prahnete po nových a nových znalostech. Jste také velmi upřímní a otevření, snažíte se uchovat si vždy zdravý a rozumný úsudek. Vaše okolí vás považuje za přirozeného vůdce, spoléhají na vaši pravdomluvnost, upřímnost a oceňují vaše sečtělé názory. A to vše právem.

Slunce č. 4

Charakteristickou vlastností vaší osobností je nikdy neutuchající hyperaktivita a roztěkanost. Jste vždy ochotní čelit novým výzvám, zvláště pak když zahrnují možnost vyzkoušet si něco nového. Láska k životu z vás přímo srší, každý den se snažíte prožít naplno. A právě tento životní přístup z vás dělá člověka s velkými životními cíli.

Slunce č. 5

Máte vynikající schopnost pomáhat druhým s jejich problémy. Milujete pomoc lidem v nouzi a v některých případech to může vypadat, že trpíte přehnaným hrdinským komplexem. Ale kdo jiný by lépe zachránil svět než vy? Jste paprskem světla a inspirací v mnoha životech lidí kolem vás. Jste inteligentní člověk, ale ne vždy své myšlenky sdílíte s ostatními.

Slunce č. 6

Lidé, kteří si vyberou právě toto slunce, jsou obecně radostní, zábavní, milující lidé, kteří mají rádi každý detail života. Každá překážka v životní cestě je jen dalším důvodem naučit se něco nového. Nevyhýbáte se ani konstruktivní kritice a vždy v sobě udržujete vaši srdečnost a pozitivní energii, o kterou se rádi podělíte s ostatními. Lidé vás vnímají jako velmi důvěryhodného člověka, který má mnoho vůdčích schopností.

Slunce č. 7

Snadno se nadchnete pro nové cíle, ke kterým se sice vydáte ale později zjistíte, že je jich příliš mnoho a jeden život na splnění všech prostě nestačí. Pokud tedy chcete, aby se vaše hlavní životní priority a sny splnily, budete nejprve muset zjistit, které z nich jsou pro vás ty nejdůležitější. Vaše okolí vás vnímá jako energetického a vytrvalého člověka, který neví kdy přestat. Máte také velmi pozitivní vliv na druhé.

Slunce č. 8

Vaše trpělivost je záviděníhodná. Neudržujete v sobě zášť a nejste urážliví. Jako člověk jste neuvěřitelné zralí a mnohdy lidé nevěří, že vám je tolik kolik říkáte. Nad věcmi dost přemýšlíte a snažíte se vyhýbat chybám, které nemáte ani tendenci opakovat. Láska a s ní spojené pocity jsou pro vás nesmírně důležité i když je mnohdy neprojevujete, protože máte tendenci se vracet k vašemu racionálnímu a inteligentnímu způsobu myšlení.

Sdílet: