Posloucháte své srdce, rozum nebo následujete svou intuici? Na to vám odpoví dnešní test

Rate this post

Říká se „Sto lidí, sto názorů.“, a je to nepochybně pravda. Už jen náš pohled na svět kolem a na náš samotný život, je u každého z nás jedinečný. Realitu vnímáme i interpretujeme vlastními způsoby. Zároveň tyto rozdíly prozrazují mnohé o naší osobnosti. Následující test je toho důkazem.

Prohlédněte si následující obrázek. Při pohledu na něj zaujme každého jiný detail, kterého si naopak druzí absolutně nevšimnou. Který detail vám tedy padl do oka jako první? Vaše odpověď odhalí, zda se ve svém životě řídíte srdcem, rozumem nebo nasloucháte své vnitřní intuici.

Panter

Perfekcionismus by mohlo být vaším druhým jménem. Dokážete vyřešit problémy, s nimiž se většina lidí nedokáže vypořádat. Máte mimořádné logické a analytické myšlení. Patříte k lidem, kteří stoji nohama pevně na zemi. V štěstí a osud jednoduše nevěříte. Jste si dobře vědomi toho, že každý jedinec je strůjcem svého osudu.

Na svých cílech pracujete pilně a čestně tak, abyste získali vždy to, co chcete. Na své okolí působíte laskavým a něžným dojmem. Dokážete tolerovat chyby druhých a víte, že urážky a hněv nikam nevedou a nic nevyřeší. Nadevše si ceníte pocitu klidu, míru a stability.

Pták

Jste velmi laskavý člověk. Máte rádi lidi a záleží vám na vztazích s nimi. Ostatní vás milují a cení si vás především proto, že se ve vaší společnosti cítí nadmíru dobře a spokojeně. Mír je vaše síla. V podstatě můžete ovládnou jakoukoliv situaci. Své emoce držíte pevně v rukou a jen tak vás něco nevykolejí. Jste pověstní svou nekonečnou trpělivostí a nervy z oceli.

Patříte k empatickým, citlivým a ohleduplným lidem. Milujete děti a zvířata. Ceníte si rovnováhy v životě, proto následujete svou mysl, srdce a intuici.

Ženská tvář

„V jednoduchosti je síla“ je největším mottem vašeho života. Neradi si ho komplikujete. Svět je prostě vždy černobílý. Jste velmi rozhodná, čestná a upřímná osoba. Druhých si moc nevšímáte a zásadně se nespolčujete za něčími zády. Dodržujete zásadu „Žít a nechat žít.“ Váš životní styl může ostatní odradit. Chladné projevování je ale jen maskou, která vás chrání před zranitelností.

Hluboko v srdci jste velmi citlivou osobou a bojíte se ztratit ty, které máte rádi. Snažíte se uvažovat logicky a racionálně, ale nikdy neodmítnete to, co vám říká vaše srdce.

Krajina

Vyznačujete se neobvyklou intuicí. Máte doslova šestý smysl, který vám umožňuje činit mnohem lepší rozhodnutí. Vždy následujete voláni svého srdce. Jste velmi emotivní člověk. Nekonečný optimista s nadprůměrně pozitivním pohledem na svět. Vidíte dobro v každé situaci. Vyzařuje z vás teplo a radost. Věříte, že po každé bouři vyjde slunce.

Jste dokonalý posluchač, a dokonce nejlepší utěšitel. Zpočátku se jevíte jako velmi konzervativní osoba. Svému vzhledu však věnujete velkou pozornost. Neustále podstupujete sebezdokonalování, snažíte se lépe porozumět sami sobě a plně naslouchat své intuici. To však neznamená, že jste hluší a slepí vůči ostatním. Pokud vás někdo požádá o pomoc, jste vždy připraveni podat pomocnou ruku.  

Sdílet: