Objevte své životní bariéry. Do kterých dveří se nejvíce bojíte vstoupit?

5/5 - (1 vote)

Každý z nás má své bariéry, což je naprosto normální. Znáte je však? Když naše bariery pojmenujeme, dokážeme je prolomit a přestanou nám bránit v dosažení našich cílů.

My je zkusíme dnes odhalit pomocí testu, který vytvořil Joseph Campbell americký mytolog, spisovatel a profesor (1904 – 1987). Z čeho se test skládá? Je to velmi jednoduché. Na obrázku je šest různých vchodů a vy si musíte vybrat ten, kterého se bojíte nejvíc.

Vchod 1

Jste člověk s velmi silnou, inteligentní a analytickou osobností. Nedělá vám problém vidět věci tak, jak jsou. Stěna pokrytá tapetou říká, že jste si kolem sebe postavili emocionální a duchovní stěny. Pro lidi kolem vás jste tak nedostupným člověkem, a dostat se opravdu k vám, je oříšek. Na jedné straně dveří svití kontrolka, to znamená, že se snažíte prolomit emocionální bariéry.

Vchod 2

Vaše volba vypovídá o vaší touze po svobodě. Chcete si naplno užívat života. Sestup po schodech na obrázku symbolizuje strach z pohřbení, doslova se bojíte smrti, toho, co bude potom. Jste jednoduše člověk, který miluje život.

Vchod 3

Bojíte se sněhového, ledového tunelu? Je velmi pravděpodobné, že se nacházíte ve fázi svého života, kdy hledáte emocionální teplo. Přitom jste považováni za člověka, který nesnese vážné vztahy a spíše milujete nezávislost a svobodu. Dalo by se říci, že poklad, který chcete v ledové jeskyni najít, je láska.

Vchod 4

Vaše velkorysost, odvaha a oddanost vás předcházejí. Neustále se staráte o blaho svých blízkých a dáváte jim vše, co potřebují. Navíc jste velmi loajální člověk s velkým srdcem, kterého si málokdo umí vážit. Vaše obava vejít právě do dveří na obrázku odráží vaši obavu z toho, že vám nikdo vaši laskavost a lásku neopětuje.

Vchod 5

Děsí vás podivný tunel? Pak vaše myšlenky a nápady nejsou příliš jasné a vy si je potřebujete ujasnit. Měli byste všechny své problémy pojmenovat a najít řešení. Jste člověk s velkým srdcem a velkým intelektem. Vaším pokladem je sebevědomí, neváhejte vyjádřit své pocity, abyste vyřešili své pochybnosti a problémy.

Vchod 6

Jste velmi produktivní a vždy dosáhnete svých cílů. Ty jsou velmi konkrétní a vysoké zároveň. Jste dříč s velkou kreativitu a inteligencí. Vždy se snažíte ze sebe vydat to nejlepší. To je mnohdy i vaší překážkou. Vaše ambice posouvají vše ostatní na druhou kolej.

Sdílet: