Na opuštěný ostrov si můžete vybrat jen jednu věc, která to bude?

5/5 - (1 vote)

Kdybyste uvízli na opuštěném ostrově, rozhodně byste si nemohli vybrat, co si s sebou vezmete. My vám ale dneska tu možnost dáme. Máte na výběr ze čtyř věcí. Žádná odpověď není špatná, ba naopak. Vaše preference totiž odhalí aspekty vaší osobnosti.

Představte si tedy, že stojíte na molu, kde na vás čeká člun s kapitánem. Ten má jasné instrukce, nabídne vám čtyři předměty s jedinou možností výběru a poté vás odveze na opuštěný ostrov. Kterou věci si vyberete?

Rybářské náčiní

Jste velmi metodický, zodpovědný člověk, který plní své závazky, vše má zorganizované do posledního detailu. Vlastně jste až chronický perfekcionista, zaujatý úspěchem. Baví vás na sobě neustála pracovat a rozvíjet se, ať už v práci, tak ve volném čase. Vždy vkládáte veškerou svou energii a koncentraci do toho, co děláte.

V některých případech dokážete být velmi netolerantní, jak k sobě, tak k ostatním. A z toho důvodu je vaší hlavní výzvou naučit se přijímat život a plynout s ním. Pochopte, že není důvod se trestat za to, že jste zadaný úkol neudělali na 1000 %. Vše, co děláte, děláte tak dobře, jak jen dokážete.

Oblíbená kniha

Jste velmi autentický člověk, velmi loajální (ke svým představám a pohledu na svět), milující a kreativní. Často míváte pocit, že svět plyne zběsilým tempem a vy potřebujete najít své vlastní prostory klidu a míru. Máte vysoce rozvinutou kreativní část, která vám umožňuje rozvíjet se s velkým talentem v oblastech jako je umění, design, psaní, tanec nebo cokoliv, co zahrnuje způsob vyjádření sebe sama.

Také jste velmi citliví, proto je běžné, že v životě čelíte neustálým emocionálním výkyvům. Vaší hlavní výzvou je pochopit, že život je plný událostí, které přicházejí a odcházejí a vy si vždy můžete vybrat svůj postoj ke všemu, co se děje. Když se to naučíte, stanete se pánem svých emocí, stanete se silným i v těžkých chvílích a budete intenzivně prožívat každý okamžik radosti. Váš život tak budete bezpochyby plnější a šťastnější.

Fotografie rodiny

Jste milující, lidský, chápavý, vstřícný člověk, kterému záleží především na druhých. Nejspíš jste ten typ člověka, který pro druhé udělá prakticky cokoliv, jen abyste se cítili potřební. Tak se stane, že potřeby druhých často stavíte nad ty vlastní.

Vaší výzvou je nepřikládat tolik důležitosti tomu, co si o vás druzí myslí. Ať uděláte cokoliv, je prakticky nemožné, abyste se zavděčili každému. Také mějte na paměti, že svět je plný úžasných lidí, kteří vás milují proto, jací jste. Milující člověk plný skvělých vlastností a talentů.

Nůž

Jste velmi sebevědomý člověk, dominantní, rozhodný, vynalézavý se spoustou energie, který se naučil bojovat, abyste v životě dostali to, co chcete a potřebujete. Rádi přijímáte výzvy a zároveň vyzíváte lidi, aby rozvinuli svůj plný potenciál. Díky svým vůdčím schopnostem dokážete přimet lidi kolem sebe, aby vás následovali a pomohli vám realizovat vaše projekty a nápady. Vzhledem k vaším charakterovým rysům, je pravděpodobné, že si myslíte, že projevováním svých pocitů vypadáte jako slabý člověk.

A přesně zde začíná vaše výzva. Popíráni bolesti, bolest jen zvětší. Pokud dojde k události, která vás zasáhne, nebojte pustit uzdu svým pocitům. To vás rozhodně neoslabí, naopak velmi vás to posílí.

Sdílet: