Na kterém místě v parku byste se cítili nejbezpečněji? Vaše odpověď mnohé prozradí

Naše podvědomí někdy prozradí více než jakákoli slova. Stačí jeden jednoduchý psychologický test a všechno je odhaleno. Jaká jste osobnost? Čeho se bojíte a co před ostatními skrýváte? Vyberte si místo, na kterém byste se cítili nejbezpečnější, pokud byste se ocitli v noci v takovém parku.

Uvědomte si, že na místě v parku by nebyl kromě vás nikdo. Tedy alespoň ne nikdo, koho byste viděli. Jenže z parku byste nemohli odejít, protože kolem číhají samé nástrahy a noc je ještě dlouhá. Které z míst ve vás evokuje pocit bezpečí?

1.Seděl/a bych na lavičce a čekal/a na něco, co se stane, nebo na někoho, kdo pro mě přijde a pomůže mi.

2. Hledal/a bych co nejvíce osvětlené místo a zůstal/a tam dokud by nevyšlo slunce.

3. Vydrápal/a bych se na některý strom a strávil/a na něm noc.

4. Prozkoumal/a bych park, abych věděl/a, jestli na mě někde něco číhá.

1. Smířený čekatel

Jste osoba, která si dokáže bez problémů zachovat vnitřní klid a nepodlehne panice. Víte, jak se chovat v náročných situacích a dokážete zachovat chladnou hlavu. Na přemýšlení si necháváte čas, a to z vás dělá dobrého stratéga. Nic vás neznepokojuje, což je důvodem, proč řešení vždy přijde jaksi samo a v pravou chvíli. Svůj život máte ve vlastních rukou a nebojíte se osudu. Věříte, že co má přijít, přijde, a to ostatní není důležité. Perfektní přístup!

2. Znepokojený stratég

Jste racionální člověk, ale občas vás přemáhá nejistota a strach. Nedůvěřujete každému a ani sami sobě. Vaše schopnosti jsou přitom mnohem větší, než si myslíte. Kdybyste si více věřili, pomohlo by vám to při rychlejším a lepším rozhodování. Nemyslete si, že vždy je lepší cesta. Nejlepší je ta, kterou jste se právě vydali, protože se na ní můžete hodně naučit. Patříte k lidem, kteří podávají nejlepší výkony, když jsou pod tlakem. Když se cítíte pohodlně, raději zleniví jako byste byli iniciativní. Upřednostňujete pohodlí před dobrodružstvím.

3. Konzervativní perfekcionista

Patříte přesně k těm lidem, kteří milují struktury a uspořádané záležitosti. Jakmile vás něco překvapí, jste vykolejený, zmatený a v prvním okamžiku vůbec nevíte, co dělat. Přesně takové situace zažíváte poměrně často, vyvádějí vás z míry a dělají vám stres. Věci děláte jen tak, jak je znáte. Tehdy je však děláte opravdu pořádně! Nebuďte takový konzervativní a postavte se světu čelem! Když vás přepadne strach, neutíkejte se skrýt, ale začněte jednat. Pomůže vám to do života dostat trochu rozptýlení a dobrodružství. A hlavně vám to ukáže nové možnosti.

4. Akční hrdina

Opravdový dobrodruh! Pokud byste se vydali prozkoumat park v noci, když nevíte, kde na vás, co číhá, jste opravdu obdivuhodně odvážný člověk. Nicméně třeba si uvědomit, že neuvážené rozhodnutí vedou často k nepříjemnostem. Nemyslete si, že ten, kdo neriskuje nemůže ani vítězit. Příliš si věříte, a to není správné, protože vaše odvaha vás někdy může dovést až do úzkých. Ale do takových, z jakých se již nevyhrabete. Vaše rozhodnost a odvaha vám sice pomáhá získat v životě po čem toužíte, ale pozor, abyste nepřecenili.

Sdílet:
Loading...