Motýl, kterého si vyberete, odhalí vaší nejvýraznější povahovou vlastnost

Rate this post

V každém z nás se ukrývá více povahových vlastností, které se v různých situacích projevují. Tento jednoduchý test vám ale odhalí tu, která je výraznější než ty ostatní. Možná budete překvapeni!

Do vínku každý z nás od svých rodičů dostal sbírku určitých povahových vlastností. Jsou však vlastnosti, které nad těmi ostatními převyšují na plné čáře. Jestliže vás zajímá, jaké vlastnosti to jsou u vás, podívejte se na následující šestici motýlů a vyberte jednoho, který se vám zamlouvá nejvíce.

Motýl číslo 1

Jste velmi citliví, máte romantickou duši, umíte být velmi upřímní a zároveň vážíte slova, protože víte, že i když svou upřímnost míníte v dobrém, můžete druhého ranit. Vaše obětavost a laskavost je příkladná a tady je dobré se mít na pozoru, protože mnozí ji mohou zneužívat.

Motýl číslo 2

Dobrota a nesmírná trpělivost vyzařuje z každého vašeho konání. Milujete harmonii, nemáte rádi spěch a chaos. Vše musí mít řád a nic není ve vašem životě důležitější než spokojenost, a to jak vaše, tak vaší rodiny a pro tu jste vždy ochotní udělat takřka vše. Ve vašem dobrém srdci je místo pro každého.

Motýl číslo 3

Vaše pracovitost a tvůrčí nadání vám mohou ostatní jen závidět. Víte si rady ve všech situacích, vše řešíte s rozvahou a nadhledem. Ke všemu přistupujete velmi moudře, nemáte sklony k neuváženým činům. Vždy si raději vše důkladně ověříte, neděláte ukvapené závěry.

Motýl číslo 4

Jste velmi cílevědomí, ambiciózní a odhodlaní dosáhnou všeho, co chcete. Občas sice vaše jednání může být druhým trnem v oku, ale je to jen žárlivost na vaše úspěchy. Nikdy nezapomínejte na lidi, kteří vám k vašemu úspěch pomohli, i když největší zásluhu máte jistě vy sami.

Motýl číslo 5

Veselá povaha a temperament vyzařuje z každé vaší buňky. Váš optimismus je doslova nakažlivý. Dokážete druhé vyburcovat k neuvěřitelným věcem, které by nikdy nedokázali bez vaší pomoci. Každou práci berete jako hru, nic nevzdáváte. Milujete dobrodružství a čím je nebezpečnější, tajemné, tím více po něm toužíte. Nikdy s vámi není nuda.

Motýl číslo 6

Ostatní vás mohou považovat za podivína, hledající samotu, který nemá rád společnost.  Opak je však pravdou, jste velmi citliví, moudří, a hlavně vždy neskutečně uvážliví. Nevrháte se bezhlavě do žádných situací, které si předem neprověříte. Umíte naslouchat a být těm, které si pustíte do svého soukromí velmi dobrou dušičkou ochotnou kdykoliv podat pomocnou ruku. Nikdy nic nežádáte na oplátku.

Sdílet: