Kterou kartu si vyberete? Připomene vám důležitou věc pro vaši budoucnost

Rate this post

Každodenní stres a situace, ve které jsme se všichni ocitli, může vést k destruktivním myšlenkám. Třeba máte pocit, že nic nevychází, jak má nebo vše najednou plyne nějak pomalu. Následující test by vám ale mohl pomoci. Při nejmenším vám pomůže neztrácet pozitivní myšlení.

Postačí, když se zadíváte na následující čtyři karty a vyberete tu, která vám nejvíc padne do oka. Vybraná karta vám připomene důležitou věc, která vás dovede k slibné budoucnosti.

1. Karta tvořivosti

Karta a její poselství k vám dnes dorazily proto, aby vám připomněli důležitou věc. A sice, že každá činnost, kterou děláte, buduje vaší realitu. Je dost možné, že se dostanete do situace, která vás donutí pochybovat o schopnosti přeměnit své sny v realitu. Mějte však na paměti, že máte potřebné nadšení, vášeň i odvahu k tomu, abyste svých cílů dosáhli.

Je čas věřit a tvořit: definujte své účely, vizualizujte si své cíle a udělejte první krok směrem k jejich naplnění. Není nutné, abyste měli promyšlený každý krok vaší cesty nebo abyste znali přesný směr. Nejdůležitější je udělat první krok s vírou, že si udržíte pozitivní postoj, díky kterému budete šťastní a udržíte se na správné cestě.

2. Karta života v současnosti

Důvodem vašeho smutku je přehnané lpění na vzpomínkách z minulosti. Důvodem úzkosti je pak zase přehnané přemýšlení o budoucnosti. Pamatujte si, že minulost a budoucnost nejsou ničím jiným než mentálními projekcemi toho, co kdy bylo nebo co naopak teprve očekáváte. Jediná věc, která skutečně existuje a právem vám patří je tady a teď. Tedy současnost, kde se život skutečně děje.

Karta a její poselství k vám dnes dorazily proto, aby vám připomněla, že nemůžete změnit minulost. Co se stalo, stalo se. Ovšem vždy můžete udělat dost, abyste změnili svou současnost a posunuli se směrem k lepší budoucnosti. Je čas abyste se oprostili od minulosti, byli za ni vděčni, protože z vás udělala toho, kým jste a dovedla vás tam kde teď jste. Minulost považujte za neocenitelnou lekci a pochopte, že musíte žít současností.

Vše, co dnes děláte s láskou a nadšením, se přirozeně projeví ve vaší budoucnosti. Každá vaše akce současnosti je semínkem, které v budoucnu vyklíčí.

3. Karta talentu a odhodlání

Sebe charakterizujete jako osobu, která ví, že odhodlání a touha dostat se vpřed jsou zásadní pro budování života vašich snů. Proto vkládáte svou duši a veškeré své odhodlání do všeho co děláte. Vašim hlavním úkolem je ale být trpělivý a naučit se plynout životem. Velmi pravděpodobně budete trochu nervózní a budete zpochybňovat přirozený rytmus věci. Pamatujte ale, že život je dokonalý a má svůj vlastní čas.

Pokud ve svém životě ze sebe dáváte všechno, vždy uvidíte výsledky. Fungujte s láskou a odvahou a věřte, že vše dobré ještě musí přijít, ze správných důvodů a ve správný čas.

4. Karta laskavosti a vyváženosti

Vesmír funguje v rovnováze. Každá akce vyvolá reakci, každý čin s sebou přináší důsledek. Pokud jsou vaše činy plné lásky, prosperity, štěstí a hojnosti, přijde i do vašeho života hojnost a láska. Karta a její poselství k vám dnes dorazily proto, aby vám připomněla, že jste ze sebe vydali již maximum a je na čase, abyste teď dostávali vy.

Sdílet: