Kterého zvířete jste si všimli jako první? Vaše volba odhalí, co právě teď trápí vaši duši

Neznamená, že když problémy neřešíme, že přestanou existovat. Možná dokážete svá trápení úspěšně skrývat, nicméně vaše podvědomí to neumí. Důkazem jsou nejrůznější obrázky využívané k psychologickým testům. V podstatě je to jednoduché, vaše oči sice vidí obraz jako celek, mysl však zaznamenává detaily, které odpovídají vašim pocitům nebo problémům, která vás v danou chvíli trápí.

Prohlédněte si následující obrázek a zjistíte, že detail, kterého jste si všimli hned poprvé, odhalí nynější problémy, které vás v tuto chvíli dusí.

Které zvíře vás zaujalo jako první?

Panter

Vaše mysl si všimla černého pantera, momentálně je pro vás tedy nejvíce stresující váš vztah. Máte pocit, že se s vašim milovaným partnerem odcizujete a nejste si jistí, kam směřuje vaše společná budoucnost. Zkuste si proto vybavit situace, které jste zažívali na začátku vztahu a s partnerem si promluvte o tom, co vás trápí. Komunikace je nejlepším způsobem a klíčem k řešení takto osobních problémů.

Lvi

Skupinka lvů v rohu obrázku poukazuje na to, jak jste zahlceni povinnostmi, které se kupí a vy je tlačíte před sebou. Jste přesně ten typ člověka, co se stará o všechny a o všechno, až úplně zapomínáte sami na sebe. Na druhou stranu vaše okolí o vás smýšlí jako o osobě, která je neuvěřitelně odolná a zvládne snad cokoliv. Skutečnost je ale taková, že jste na pokraji sil a stačí málo, abyste si sáhli na dno. Proto začněte být alespoň trošku sobečtí a udělejte si čas sami na sebe. Později to oceníte.

Zebry

Na obrázku vypadají velice nenápadně, vás ale zaujaly hned. Zebry ukazují, že vaše největší trápení v tuto chvílí tkví ve strachu o vašem zdraví i vašich nejbližších. Dbát o své zdraví je samozřejmě přirozená věc, tedy do chvíle, než se tyto obavy změní v úzkost. Měli byste ale pamatovat na to, že nemá smysl se stresovat z něčeho, co nemůžeme ovlivnit nebo změnit. Držte se jen zdravého životního stylu a užívejte si každodenních radostí.

Žirafy

Pokud jste jako první zaznamenali vysoké žirafy, pak máte strach o svou práci a finanční jistoty. V dnešní době bychom mohli říci, že jde o běžnou příčinu stresu, totiž kdo má dnes jistou práci a peníze? Aby toho nebylo málo, všemu dodává na síle nepolevující nátlak ze strany zaměstnavatelů. Řešení takového problému je na druhou stranu mnohem prozaičtější, než byste čekali. Jednoduše si vezměte dovolenou. Ale ne takovou dovolenou, kdy volný čas budete trávit uklízením, renovováním či jinými podobnými aktivitami. Dopřejte si relax, několik hodin spánku navíc a sladké nicnedělání oživte maximálně skleničkou s přáteli.

Modrý pták

Asi by vás ani v hloubi duše nenapadlo, že právě modrý pták odhalí, jak ztraceně se cítíte v dnešním moderním světě. Lidé spolu komunikují hlavně prostřednictvím SMS zpráv, e-mailů, sociálních sítí a sdílených fotek. Technologie jsou sice užitečnou věcí, nicméně mnoho lidé je virtuálním světem ovlivněno natolik, že jim dělá potíže běžná osobní komunikace. Proto se cítíte izolovaně a osaměle, protože nevíte, jak tento trend změnit.

Černobílí ptáci

Tito ptáci jsou vyjádřením osamělosti. Rádi byste si o svých problémech s někým promluvili, protože však své potíže pokládáte za bezvýznamné a nechcete s nimi své blízké otravovat. Jenže to je špatně. Pokud vás opravdu něco trápí, pro vaši rodinu a přátele to nikdy nebude malichernost. Sice jste se během let naučili, jak být nezávislí a zachovat si vlastní tvář, na druhou stranu díky tomu lidé ve vašem okolí nemusí odhalit, že je zrovna potřebujete. Mějte proto na paměti, že sdílení pocitů není slabost.

Zdroj: kincet.com

Sdílet: