Které zvíře jste viděli jako první? Odpověď vám odhalí něco, co jste možná nevěděli

Dnes vám představujeme malý test, který patří k velmi oblíbeným projektivní technikám. Je velmi jednoduchý, stačí odpovědět na jedinou otázku a možná se o sobě a o vaší osobnosti dozvíte něco, co jste dosud nevěděli. Jeho cílem je totiž odhalit základní rys osobnosti, který ovlivňuje chování a postoj k životu.

Pozorně si prohlédněte obrázek a podle toho, které zvíře uvidíte jako první, si pak přečtěte popis k vaší osobnosti …

Býk

Jako prvního jste spatřili býka, znázorněného ve středu obrázku růžovou barvou? Pravděpodobně jste člověk se zdravým sebevědomím, s vírou v sebe a své schopnosti. Ty vám dodávají sílu a motivaci pro cokoliv, pro co se rozhodnete. Jste spíše individualista a nemáte potřebu sdílet svůj život s velkým množstvím lidí, máte sice mnoho známých, ale jen pár blízkých přátel. Nedělá vám problém být součástí týmu a pomoci jiným čelit výzvám. Stejně tak dokážete velmi efektivně pracovat sami za sebe a bez pomoci jiných si dláždit cestu k úspěchu.

I když jste soutěživý typ, máte rádi fair play a nesnášíte lži a pokrytectví. Ty vás dokážou přivést do zuřivosti. Máte dobře vyvinutý cit pro spravedlnost a vždy se snažíte udělat to, co považujete za správné. Láká vás práce na volné noze, kde budete moci být sami sobě pánem.

Kůň

Jakmile jste se podívali na obrázek uviděli jste koně? Možná to už o sobě dávno víte, ale podle všeho jste přirozený vůdce. Máte skvěle vyvinuté analytické myšlení, dokážete odhadnout různé situace a předpokládat jejich vývin. Opíráte se o logiku a rádi vedete druhé. Když se ponoříte do práce, která vás baví, nedokážete se od ní odtrhnout a snažíte se v ní neustále zlepšovat. Výzvy přijímáte s určitou dávkou zvědavosti, neboť v nich vidíte možnost, jak otestovat své schopnosti a rozvíjet své talenty.

Znáte své silné i slabé stránky, svůj potenciál i své limity. Je skvělé, že s nimi dokážete zacházet velmi produktivně. Jste vytrvalí, odhodlaní a vždy se snažíte myslet střízlivě a logicky. Nezapomínáte ani na druhé a jste připraveni dát tomu, kdo ji potřebuje, svou pomocnou ruku. Máte potenciál být dobrým manažerem, ředitelem ale i skvělým expertem v oblasti, která vás zaujme.

Medvěd

Medvěda si jako prvního všimne jen málo lidí. Nelekejte se, svědčí to o vaší výjimečné vlastnosti, a ne o tom, že byste byli špatný člověk. Většina lidí, kteří jako první spatří medvěda, jsou velmi empatičtí a starostliví. Jsme rádi, že k nim patříte i vy!

Vaši přátelé ve vás nacházejí velkou oporu, protože jste vždy ochotni je poslechnout a pomoci jim, jak jen budete moct. Jste velmi obětaví a společné blaho je pro vás více, než váš subjektivní komfort. Lidí nesoudíte, snažíte se je pochopit a v každém hledáte to dobré. Záleží vám na vašich vztazích a vzorně se o ně staráte. Jako povolání si volíte pomáhající profese jako například lékař či psycholog a oceňujete, že spolu s jinými tak můžete tento svět dělat lepším.

Sdílet:
Loading...