Které zvíře je odrazem vaší duše? A jakou zprávu vám chce předat?

Šamani velmi úzce spolupracují se všemi aspekty přírody. Duchové, zvířata, různé elementy přírody, to vše k nim přichází během spánku i každodenního života a sdělují jim důležité zprávy. Jejich vzkazy nikdy nepodceňují. A jak jste na tom vy?

Jakmile si vyberete zvíře, které volá vaší duši, energie tohoto zvířete s vámi bude spolupracovat ve vašem životě, aby vám pomohla během vaší cesty. Bude se vám náhodně zjevovat na různých místech, ve snech, v přírodě v televizi. Bude vás upozorňovat na možná nebezpečí. Jednoduše bude vašim průvodcem v životě.

Které zvíře je vám podvědomě nejbližší?

Kočka

Kočka má schopnost vidět pravdu i přes iluzi, je nezávislá a velmi opatrná. Pomůže vám v situacích, kdy se můžete stát obětí falešných informací. Pomůže vám rozeznat skutečná fakta a nespoléhat se na jiné informace. Povzbuzuje vás, abyste neodhalovali všechny své karty a nenechali ostatní v napětí.

Zebra

Zebra je divoké zvíře, odmítá domestikaci, a přestože žije ve stádě s jinými zebrami, zachovává si svou jedinečnost svými jedinečným pruhy. Možná je čas abyste našli komunitu stejně smýšlejících lidí, kteří jsou k sobě navzájem ohleduplní. Poutníkem jste byli už dostatečně dlouho, teď je čas hledat svůj „kmen“.

Sova

Sova je velmi intuitivní, má schopnost vidět, co ostatní mohou přehlédnout a často je předzvěstí změn v životě. Když spatříte sovu, začněte pozorovat jemné známky a změny ve vašem životě. Na konci dne si proto udělejte vždy čas na přemýšlení o znameních a symbolech, které jste během dne dostali. V této době také můžete trpět nespavostí, kvůli její noční povaze. Místo toho, abyste se pokusili spát poslouchejte pečlivě radu moudré sovy.

Sdílet:
Loading...