Které z těchto zvířat je vaším duchovním průvodcem? To vám prozradí následující test

Učení o duchovních zvířatech je staré jako lidstvo samo. To, které zvíře nás přitahuje, vypovídá mnohé o našich přáních, touhách i o naší povaze. Proto se pohodlně usaďte a vyberte si zvíře, které je vám nejvíce sympatické.

1 – Koala

Hlavní charakteristikou vaší osobnosti je láska k rovnosti, spravedlnosti a neutralitě. Cítíte se dobře, když jste sami. Někdy se zdá, že jste osamělí, ale ve skutečnosti tomu tak není. Dobře snášíte i chaos kolem vás, vy jste však pevný bod. Slova, která vás charakterizují jsou: nevinnost, čistota, rovnost, přesnost, organizace a autonomie.

2 – Mořský koník

Jste citlivý, soucitný a chápavý člověk. Jeden z těch, kdo nejdřív přemýšlí o druhých a pak o sobě. Lidé se na vás vždy obracejí o pomoc. Kritika se vás dotýká, ale snažíte se nedat to najevo. Vaše okolí vás považuje za velmi charismatickou osobnost. Jste idealista a sníte o světě, ve kterém nebude zlo. Lidé, kteří vás neznají, si mohou myslet, že jste trochu zvláštní, protože trávíte hodně času ve svém imaginárním světě.

3 – Kolibřík

Snažíte se chránit před negativitou, která vás obklopuje. Nedělá vám problém odstranit ze svého života toxické lidi a obklopit se těmi, kteří vás motivují a podporují.

4 – Slon

Jste velmi důvěryhodní. Jste spontánní a zároveň klidný člověk. Než něco uděláte, vždycky si to pořádně rozmyslíte. Cítíte se zodpovědní za všechno, co v životě děláte. Někdy jste ovšem hodně tvrdohlaví a v hněvu nebezpeční.

5 – Vlk

Jste vřelý, optimistický, jasný a dobrý člověk Rádi pomáháte ostatním a máte s nimi trpělivost, jste ochotní přijmout je takové, jací jsou. Nedáte na pomluvy. Když jste dlouhou dobu sami, padne na vás deprese. V takovém případě negativní jevy přímo nasáváte.

Sdílet: