Která z následujících lebek se vám líbí nejvíce? Vyberte si jednu a zjistěte o své osobnosti více

Naše volby odrážejí to, co si myslíme i to, jakými jsme lidmi. Většinou si to ani neuvědomujeme, ale je to tak. Přesně na tom je založen i tento test. Stačí, když si z 10 lebek vyberete jednu a my vám prozradíme něco, co jste o sobě možná ani nevěděli. Pozorně si prohlédněte následující obrázek, odpovědi naleznete níže, pod ním.

Která lebka se vám tedy zalíbila nejvíce? Číslované jsou od 1 do 10 ve směru zleva doprava.

1

Pokud byla toto vaše volba, pak jste zřejmě osoba s jednoduchým, ale elegantním vkusem. Tato lebka je minimálně vyzdobena a květiny na ní připomínají věnec. Zářící, červené oči symbolizují vášeň. Jste člověk, kterého přitahuje na životě všechno krásné, ale odrazuje vás složitost a komplikovanost. Dokážete být sofistikovaní, ale pokud nemusíte, nic si v životě nekomplikujete. Na vás je skvělé to, že žijete celkem jednoduše, ale dokážete se zabývat i složitými věcmi a idejemi.

2

Nejvíce vás oslovila tato lebka? Pak jste člověk, který je hluboce spjat s přírodou. Máte rádi všechno přirozené, a to počínaje lidskou krásou, přes oblékání až po životní styl. Jste pečlivý člověk, který se rád věnuje jiným a těší ho, když vidí lidi, věci či díla růst. Přijímáte lidi takové, jací jsou, aniž byste je soudili, a to je na vás to nejlepší. Tedy spolu s tím, že si sami na nic nehrajete a jste bezprostřední a upřímný člověk.

3

Pokud vás oslovila tato lebka, jste pravděpodobně člověk, který je mimořádně orientován na detail. To, že jste si vybrali právě tu nejzdobnějším a nejsložitější lebku o vás prozrazuje to, že jste někdo, kdo si potrpí i na těch největších drobnostech a nemá problém s ničím složitým. Přitahují vás jemné a příjemné věci a dokážete ocenit krásu celku, složeného z mnoha částí. Jste perfekcionista, ale i v tomto si zachováváte vlastní, svébytný styl. Díky tomu umíte jiné inspirovat.

4

Zalíbila se vám tato lebka? Pak zřejmě patříte k lidem, kteří milují přirozenost. Platí na vás heslo, že nic lidské nám není cizí. Na nic si nehrajete a před sebou i před jinými jste takoví, jací jste. Nesnášíte přetvářku a faleš a zbožňujete přirozenost a upřímnost. Od svých přátel a blízkých očekáváte, že vám věci řeknou na rovinu a bez okolků, i když jsou nepříjemné. Umíte ocenit poctivost, přímočarost a jednoduchost.

5

Pokud jste si vybrali lebku z pravého horního rohu, jste člověk s pestrobarevnou osobností. Jste otevření, máte rádi všechno nové, ale přitom se snažíte zachovat si svou autentičnost. Máte divokou a nespoutanou povahu a řídíte se svým srdcem, které se snažíte poslouchat za všech okolností, i když to bolí. Je vám jedno, co si o vás myslí ostatní – je to přece jejich věc. V životě byste se měli dívat vždy dopředu a snažit se růst a rozvíjet se, jak jen dokážete. Naštěstí nemáte ve zvyku o sobě často pochybovat, protože věříte sobě a svému srdci a víte, že ono vás povede.

6

Svou volbu jste našli jako první zleva v dolní řadě? Zdá se, že jste někdo, kdo kromě fyzické, psychické a sociální roviny života zná i tu duchovní. Nejde o to, zda jste věřící člověk, ale spíše o to, že věříte. Věříte, že život je také o něčem jiném, než o tom, co právě diktuje svět, posloucháte svou intuici a snažíte se podle ní i jednat. Rádi se zamýšlíte nad sebou samým i nad tím, co je pro vás v životě důležité. Vaše schopnost vnímat i duchovní rozměr života je vzácná a proto byste si ji měli vážit a rozvíjet ji.

7

O tom, že vynikáte, i když se o to vůbec nesnažíte, vám nemusíme říkat – víte to. Vybrali jste si lebku, která má jako jediná vousy, což o vás prozrazuje to, že jste někdo, kdo se nemusí snažit být jiný, než ostatní – vy takoví už jste. Ať už jde o vaše postoje, váš styl či přístup k životu, nedbáte na očekávání ostatních a děláte si po svém. Jste jedineční a vždy se budete od jiných lišit, což je krásné, ale někdy i těžké. Ne vždy vás lidé pochopí, no vy i tak zůstaňte sami sebou a buďte hrdí na to, kým jste.

8

Zalíbila se vám tato lebka? No, zdá se, že jste osoba s jiskrou v duši. Řídíte se ne vnější, ale vnitřní krásou. Dokážete ocenit hluboké a smysluplné rozhovory a fascinuje vás, jak lidé přemýšlejí. Milujete dlouhé noční rozhovory, při kterých si můžete zafilozofovat a nudí vás povrchní témata. Vyhýbáte se lidem, kteří intrikují a dokážete se přímo zamilovat do čistých a upřímných duší. Občas se zamotají v sobě samých, a proto si vážíte svých přátel, kterých sice máte méně, ale o to spolehlivějších a kvalitnějších. Nejvíce na nich oceňujete to, že vám rozumí i beze slov.

9

Pokud jste si vybrali předposlední lebku, jste kreativní a originální člověk. Na věci i na život se díváte jinak, než většina lidí, i když si to často neuvědomujete. Ukrýváte v sobě neuhasitelnou jiskru, která čeká jen na vás, abyste jí dovolili vzplanout a vytvořit v životě něco mimořádného. Máte v sobě velký potenciál, který byste měli využít, i když máte někdy pocit, že se vám nic nedaří a úspěch je v nedohlednu. Dále na sobě pracujte a jděte za svými sny a jednou uvidíte, že jste opravdu dokázali něco výjimečného, za co stálo zato bojovat. Tvořte!

10

Pokud vás oslovil poslední obrázek, jste člověk s všestrannou osobností. Neomezujete se jen na jednu oblast života, ale vnímáte jich hned několik najednou. Věnujete se sportu i hudbě, a přitom s lehkostí sledujete aktuální společenské dění. Multitasking pro vás opravdu není problém. Máte skvělou schopnost přizpůsobit se jakékoliv situaci a neztratit nic ze sebe. Nebude vám stačit celý život, ba ani celý svět na to, abyste provedli vše, co si přejete. A proto neztrácejte čas, pracujte, sněte, objevujte!

Sdílet: