Která trojice podle vás netvoří rodinu? Odpověď odhalí váš postoj k rodině.

3.5/5 - (2 votes)

Zvolte, který ze tří párů není rodina. Je to jen jedna odpověď, ale vypovídá hodně o vašem vztahu k rodině. 

Pokud jste zvolili obrázek 1

Nejste příliš rodinně orientovaný člověk a nejspíš jste vyrostli bez silné otcovské figury. Jak jste si všimli, na obrázku otec vypadá, že se o ženu s dítětem nezajímá a matka dítě před ním chrání. Rádi pomáháte ostatním a pokoušíte se udělat pozitivní změny v životě jiných lidí, ale tím, jak vypadá funkční rodina, si nejste příliš jistí.

Pokud jste zvolili obrázek 2

Jste rodinný typ a vaše rodina je vždy vaší prioritou. Všimli jste si, že rodiče na obrázku se soustřeďují na sebe, žena nosí mini sukni a otec rodinu ignoruje. Věříte v silné a stabilní vztahy, milující manželství a šťastné prostředí pro všechny členy rodiny.

Pokud jste zvolili obrázek 3

Tento obrázek ukazuje šťastnou a milující rodinu, dva rodiče, kteří se milují a pečují o své dítě. Pokud se domníváte, že je tato rodina falešná, můžete mít traumatické psychologické onemocnění v důsledku života v nefunkční rodině. Pokud byl některý z vašich rodičů alkoholik, užíval drogy nebo trpěl duševní nemocí, můžete v takové rodině rozpoznat jistou faleš a to, že se navenek jeví jinak, než je pravda.

Sdílet: