Která osoba je nejhloupější? Ať rozhodnete jakkoliv, vaše volba o vás něco prozradí

Dobře si prohlédněte obrázek. Jak vidíte, na stromě sedí čtyři muži. Tři z nich řežou větev. Čtvrtý z nich jen nečinně sedí a přihlíží. Který z těchto mužů je podle vás ten, kterému bylo naděleno nejméně rozumu a inteligence? Ať přisoudíte nejméně inteligence kterémukoliv z mužů sedících na stromě, vypovídá to něco málo o vaší osobnosti a povaze.

Pokud jste se rozhodli pro muže s číslem 1

Naneštěstí musíme konstatovat, že jste osoba, která se poměrně často a snadno vzdává. Podléháte myšlence, že situaci i tak nedokážete nijak vlastními silami ovlivnit. Přijmete tedy osud takový, jaký je i se vším, co vám nabízí – dobrým i špatným. Pokud je možnost, hádce se raději vyhnete, jste spíše tichý, klidný a mírumilovný člověk. Z hádek jste jen smutný. Vaší výhodou je to, že jste velmi milá, srdečná a upřímná osoba.

Pokud jste si řekli, že nejhloupější ze všech bude muž s číslem 2

Občas možná děláte trochu zbrklé rozhodnutí. Nedopřejete si dostatek času na to, abyste situaci pořádně analyzovali. Děláte proto chyby, kterým byste se však jinak mohli celkem snadno vyhnout. Mnoho lidí si o vás pravděpodobně myslí, že jste tvrdohlavá osoba, což nemusí být zrovna nejlepší.

Pokud jste se rozhodli, že nejhloupější na stromě je muž s číslem 3

Jste impulzivní osoba, která však vždy vše dotáhne do úplného konce. Nikdy se nevzdáváte a pokud vám něco patří a jste si vědomi toho, že máte pravdu, bojujete o to až do posledního dechu. Byl by z vás vynikající byznysmen. Zejména, pokud mezi vaše koníčky patří mimo jiné detailní vytváření strategií a plánování. V této oblasti byste jednoznačně mohli sklidit nemalé úspěchy.

Pokud jste si řekli, že nejhloupější z nich bude zřejmě muž s číslem 4

Jste skutečný rebel! Někdy jste připraveni bojovat, byť sami proti sobě, jen abyste něco sobě a jiným dokázali. To však může zapříčinit, že ne vždy přemýšlíte právě nejúčelněji. Jste však rozený revolucionář.

Sdílet: