Jakým způsobem křížíte prsty? Budete překvapeni, co o vás toto gesto říká

3/5 - (1 vote)

Řeč těla, gesta i mimika vypovídají o člověku mnohé. Tyto maličkosti se nám mohou zdát nepodstatné, opak je ale pravdou. I takové překřížení rukou je ukazatelem mnoha věcí.

Dnešní test je toho důkazem. Zkřižte si své ruce a podívejte se na obrázek. Se kterým se shoduje? A co to o vás vypovídá? No, možná budete překvapeni.

Palec pravé ruky nahoře

Takové upořádání vašich prstů naznačuje, že jste velmi emotivní a neuvěřitelně citlivý člověk. Máte v sobě hodně empatie. Příroda vás obdařila jedinečnou intuicí a spolehlivým šestým smyslem, který často používáte. Lidé se vám snadno otevírají, protože vám důvěřují a očekávají váš soucit. Vědí, že z vaší strany se jim nic špatného nestane. Umíte poradit, když je to třeba, a také umíte mlčet, když je to třeba. Každou situaci si pečlivě promyslíte a zanalyzujete. Na svá rozhodnutí nespěcháte, a proto se ve většině případů ukážou jako správná.

Dva palce spojené paralelně

Jste velmi klidný a vyrovnaný člověk, který miluje pořádek a harmonii úplně ve všem. Snažíte se za každou cenu vyhnout hádkám a problémům. Raději ustoupíte od svého názoru, nebo se něčeho vzdáte. Ne nadarmo se říká, že moudřejší ustoupí. Rozhodně to ale neznamená, že byste se vystavovali situacím, které vám nedělají dobře nebo že byste bojovali s větrnými mlýny. Nejlépe se cítíte ve své vlastní společnosti. Máte úzký okruh přátel, a to vám stačí. Nelíbí se vám chas způsobený velkou skupinou cizích lidí.

Máte rovněž rádi kontakt s přírodou a občas vám stačí jen nečinně ležet nebo sedět, nedělat nic a na nic nemyslet. Váš život má pomalé tempo, a to se vám líbí. Bezohledná snaha o úspěch není vašim stylem.

Palec levé ruky nahoře

Jste velmi aktivní a spontánní člověk. Nemáte rádi nudu. Ve vašem životě se vždy musí něco dít. Neustále potřebujete nové úkoly a cíle. Rychle se nudíte a chcete vyzkoušet něco nového. Máte milion nápadů za minutu. Ve velké skupině lidí se cítíte jako ryba ve vodě. Ve společnosti vždy vyniknete a je těžké vám stačit. Milujete pozornost a nevyhýbáte se konfrontaci. Když se vám něco nelíbí, řeknete to přímo. Jste velmi optimistický a bezstarostný člověk. Nezajímá vás příliš mnoho názorů ostatních nebo důsledky vašich rozhodnutí.

Sdílet: