Jaká je vaše životní filozofie? To odhalí cesta, kterou si vyberete

3/5 - (2 votes)

Život je plný výzev, které nás v průběhu let formují. Zastáváme určité názory, postoje, zásady a každý z nás má svou životní filozofii. Jakou filozofií se řídíte vy? Možná jste si teď v duchu odpověděli, ale je to skutečně tak? Neřídíte se podvědomě něčím úplně jiným?

Před vámi bude 6 cestiček. Každého jistě zaujme jiná. Ta, která nejvíc upoutá vaši pozornost odhalí, jakou životní filozofii zastáváte. Která to bude?

1 – cesta onoho světa

Máte pocit, že do tohoto světa nepatříte. Už od útlého dětství rádi sledujete jasnou noční oblohu a přemýšlíte, ke je ve skutečnosti váš domov. Hledáte jinou realitu. Sci-fi, mytologie a gotické romance jsou vaše oblíbené čtení. Vaše filozofie tkví v tvorbě zcela nových věcí, názorů, principů, a to i navzdory tomu, že mnohdy tyto věci provokují ostatní kolem vás.

2 – cesta pohádkovým světem

V životě vás řídí citlivost, laskavost a upřímná empatie. Vaše sny, vize, vášně a přání vás nutí cítit se občas jako víla v našem krutém světě. I přesto, že jste náchylní k mnoha zklamáním a jste extrémně zranitelní, stále máte pocit, že v zádech máte vílu kmotřičku, která nakonec vše změní. Věříte v sílu dobra. Romantika je součástí vás samotných. Milujete poezii, vážnou hudbu a jazz a užíváte si krásu každé formy.

3 – cesta probuzených

Velmi spirituální cesta. Slunce zapadá a opět přijde noc, vy ale víte, že slunce zase vyjde. Přesně tohle je vaše filozofie. Vaši mrtví předkové vás vedou a dostáváte mnoho pomoci prostřednictvím snů a vizí. Emoce jsou pro vás důležitější než logika. Čtete knihy velkých Učitelů, kteří učili, jak můžeme překonat svou přirozenost. Také chcete čelit strachu ze smrti. Máte rádi undergroundovou hudbu a baví vás abstraktní umění.

4 – cesta mystiků

Labyrint je cestou těch, kteří hledají opravdové osvícení, vždy hledáte pravdu světa. Labyrint, symbol alchymistů a okultních škol, ukazuje cestu vaší duše do magických říší. Zajímáte se o čarodějnictví a starověká náboženství. Symboly a rituály jsou pro vás důležité. Máte rádi starou tradiční hudbu a rádi se učíte kouzla nazpaměť.

5 – intuitivní cesta

Vaší filozofií je život bez hranic. Vaše intuice vás vede celým vašim životem. Zdá se, že jako stezka ve vodě i vy vzdorujete gravitaci. Víra je vaší zbraní, a přestože vás mnoho přátel odrazuje, abyste pokračovali ve své cestě, vy víte, že jste se rozhodli správně. Navzdory všem předpokladům vždy najdete řešení tam, kde se zdá, že neexistuje. Rádi cestujete, čtete moderní romány a máte zajímavou a úspěšnou kariéru.

6 – cesta matky přírody

Chápete víc než kdokoli jiný, že jsme součástí tohoto světa. Vždy jste měli blízko k přírodním živlům a cítíte se nějak spojeni s říší zvířat. Také se zajímáte o bylinnou magii a sílu stromů. Milujete život na venkově, daleko od ruchu velkoměsta. Vaše nápady jsou harmonické a vaše rodina vám děla radost. Rádi čtete staré příběhy a knihy o historii. Vaše nejoblíbenější hudba je hudba samotné přírody.

Sdílet: