Dokážete ve stresových situacích zachovat chladnou hlavu nebo zmatkujete? To odhalí optická iluze

Rate this post

Právě teď je na sociálních sítích ohromně úspěšný tzv. dvouvteřinový test.  Ten má za úkol odhalit, jak se zachováte pod tlakem. Zda jste nerozhodní nebo naopak vždy zachováte klidnou a chladnou hlavu.

Test poprvé sdílela Mia Yilin, jedna z „hvězd“ TikToku, okamžitě se stal virálním a rozdělil uživatele internetu na dva tábory. A upřímně, jeden tábor nechápe ten druhý. Na obrázku si buď okamžitě všimnete ostrova nebo kočičí hlavy, a právě zde se lidé rozcházejí.

Co zaujalo vás jako první?

Pokud jste si nejprve prohlíželi ostrov

Začali jste nejprve prozkoumávat ostrov jako takový, než aby vás zaujal jako celek, což znamená, že jste dost vnímaví. Pravděpodobně dokážete velmi dobře přečíst každou situaci kolem vás. Také nebudete mít problém najít si přátele, protože dokážete popřít sami sebe a pro souhlas druhých uděláte prakticky cokoliv. Jinak řečeno, jste ten typ člověka, co se vždy přizpůsobí.

Na jednu stranu je to velmi výhodná vlastnost, nicméně v momentě, kdy na vás někdo zatlačí, projeví se vaše nerozhodnost. Jste zvyklí se podvolit druhým a tím jste v průběhu času ztratily schopnost rozhodnout se sám za sebe.

Pokud vás okamžitě zaujala kočka

Než abyste ztráceli čas zkoumáním celého obrázku, hned jste svou pozornost zaměřili na kočku. To o vás vypovídá, že jste velmi starostliví. Dokážete se na vše ihned soustředit, nicméně nemáte ve zvyku hned reagovat. Dokonce i v těch nejhorších situacích, dokážete zachovat klid, usmát se a vyhnout se tak konfliktu.

Jste taková ticha voda, co břehy mele. Máte neuvěřitelně klidný zevnějšek, který ale ukrývá až děsivé odhodlání. Když vás někdo zažene příliš daleko a překročí vámi únosné hranice, uděláte radikální rozhodnutí, které by od vás mnohdy lidé nečekali.

Lidé kolem vás vám závidí vaši schopnost chápat jednotlivé situace z různých úhlů pohledu. Také neváháte přiznat porážku, když se zmýlíte.

Sdílet: