Dívá se na vás tento muž přímo nebo z profilu? A o čem vypovídá vaše odpověď?

5/5 - (1 vote)

Pozorně se podívejte na tuto fotografii. Podstatné pro vás je, jakým způsobem na první pohled vnímáte zobrazenou tvář muže. Dívá se na vás tento muž přímo, nebo je jeho tvář zobrazena z profilu? V tomto testu neexistuje správná odpověď, odpovězte podle svých pocitů. Dozvíte se o sobě spoustu zajímavých a užitečných věcí.

Odpověď č. 1: Muž na fotce se na vás dívá přímo

Podívali jste se na fotku a máte pocit, že muž se na vás dívá přímo? Tento váš vnitřní pocit hodně vypovídá o vás samotných.

Jste společenští a máte rádi akci

Díváte se lidem sebejistě a bez rozpaků do očí. Dokážete druhé přesvědčit svými slovy. Jste otevření všem novinkám. Patříte mezi aktivní a společenské lidi, kteří se pouští i do těch nejbláznivějších nápadů. Milujete život plný vzrušení a nepředvídatelných zvratů.

Milujete svobodu

Chcete žít svobodně a nezávisle. Je to způsob vyjádření vašeho života. Svobodu a nezávislost propagujete i v partnerských vztazích. Nechcete se příliš připoutávat a zůstávat na jednom místě. Bojíte se, že by to mohlo zásadně ovlivnit váš život.

Jste rádi v centru pozornosti

Jste extrovertně založení, proto jste rádi v centru pozornosti. Chcete, aby byl váš názor slyšet, a jste ochotni jej bránit za každou cenu.

Myslíte optimisticky

Jste věční optimisté. To pozitivní se snažíte najít ve všem kolem sebe. Také vy sami jste nabití pozitivní energií a emocemi. To je ten hlavní důvod, proč vás lidé, které máte kolem sebe, tak milují.

Odpověď č. 2: Mužova tvář je zobrazena z profilu

Když jste se na úvodní fotku zadívali, vaše vnitřní pocity vám spíš našeptávaly, že mužova tvář je zobrazená z profilu? Potom to o vaší osobnosti říká následující.

Přemýšlíte a pak teprve jednáte

Chcete mít všechno pod kontrolou, snažíte se předvídat všechny možné scénáře. Jestli se vám daná situace vymkne z ruky, cítíte se ztracení a jste velmi nervózní. Míváte problém řešit své problémy okamžitě. Vše si musíte nejprve dobře promyslet.

Jste introvertně založení

Patříte k introvertním lidem, kteří se rozhodně nedruží se všemi lidmi ve svém okolí. Máte pár opravdových přátel, kteří nahrazují desítky známých. Své blízké bezmezně milujete a jste pro ně schopni obětovat prakticky cokoliv.

Dokážete číst v druhých lidech

V očích druhých lidí dokážete přečíst emoce i náladu. Jste velmi citliví, na druhých si všímáte i těch nejmenších drobností. Věnujete se však i svým vlastním pocitům.

Patříte k plachým, skromným a citlivým lidem

Máte laskavé, ovšem snadno zranitelné srdce. Jste plaší a skromní. Pokud se setkáte s urážkami a nepříjemnými životními okamžiky, dokážete se s nimi dobře vypořádat. Tyto zážitky vám do dalšího života dodají sílu, vytrvalost a houževnatost.

Jste hloubaví a chcete dosáhnout vnitřního klidu

Rádi nad vším přemýšlíte. Snažíte se pochopit nejen sami sebe, ale i vše kolem vás. Pro vaši pohodu je nejdůležitější harmonie a vnitřní klid.

Sdílet: