Délka prstů u ruky prozradí hodně o vaší osobnosti. Co říká o vás?

Rate this post

Délka ukazováčku a prsteníčku je klíčová pro naši povahu. Prohlédněte si své ruce a podívejte se, co o vás prozrazuje jejich charakteristika.

Prsteníček delší než ukazováček

Pokud věříte tomu, že prsty mohou prozradit naše vlastnosti, ať už fyzické či psychické, pak lidé s prsteníčkem delším, než ukazováček bývají krásní a vyzařuje z nich neodolatelný šarm, což si lze ověřit pouhým pohledem. Prsty vám ale navíc prozradí, že jsou poněkud agresivní a rázní a nebojí se riskovat. Profesí často bývají vojáci nebo inženýři. Jsou dobrými hráči šachu a velmi úspěšnými řešiteli křížovek.

Vědci zjistili, že lidé s delším prostředníčkem vydělávají více než ti, kteří ho mají kratší. Ale pozor, muži s prsteníčkem delším, než ukazováček sice možná mají více peněz, ale také bývají více nevěrní!

Prsteníček kratší než ukazováček

Lidé s prsteníčkem kratším, než ukazováček si věří, mají velkou sebedůvěru, která ovšem může vést k narcisismu, aroganci. Zatímco v práci z nich čiší síla a rozhodnost, v soukromí mají rádi svoji samotu, nikdy to nejsou ti, kteří jako první naváží vztah, proto vám mohou připadat nedobytní. Neradi poznávají vše nové, ať lidi, proto bývají často „single“, nebo věci.

Prsteníček stejně dlouhý jako ukazováček

Osoby se stejně dlouhým ukazováčkem a prsteníčkem mají rády klid. Pokud se ocitnou v konfliktu, cítí se nepříjemně. Své věci mají v pořádku a snaží se s každým dobře vyjít, proto se konfliktům vyhýbají. Je pro ně typická věrnost ve vztazích, něžnost a pozornost k partnerovi. Nejsou to vůdčí osobnosti.

Sdílet: