Co všechno vás v červnu potká? To vám prozradí vybraný obrázek

5/5 - (1 vote)

Co s sebou přinese měsíc červen? To vám prozradí dnešní test. Prohlédněte si následující obrázky neobvyklých mostů a vyberte si jeden nebo dva, které vás nejvíce zaujaly. Podle čísla pak jen vyhledejte danou předpověď.

Tato metaforická metoda předpovídání budoucnosti a řešení problémů se hojně používá i v psychologii. Naše podvědomí je naladěno na obrázek, který odráží naši bezprostřední budoucnost. Tak se pohodlně usaďte a vyberte si most, který vám prozradí, co na vás čeká v červnu.

1 – pohádkový most

2 – zasněžený most

3 – lesní most

4 – paralelní most

5 – příkrý most

6 – podzimní most

7 – evropský most

8 – visutý most

1 – pohádkový most

V červnu se zrealizuje mnoho událostí, které pro vás do teď byly spíše nemožné. Nemusíte být překvapeni nebo vyplašeni. Berte život s lehkostí a nepřipouštějte si vše až moc k tělu. Jako v pohádce existují dobré a zlé postavy, tak v životě existují dobré a zlé časy. Pro vás nastávají ty, kdy i nemožné se může stát realitou.

2 – zasněžený most

Mějte se na pozoru, napětí a nadměrné projevy emocí mohou zničit vše, co jste tak dlouho budovali. Než něco řeknete, promyslete si to raději ještě stokrát. Své emoce se snažte držet co nejvíce na uzdě. Jak se říká „trpělivost růže přináší“. Když se dokážete tento měsíc ovládnout, přijde zasloužena odměna.

3 – lesní most

V tomto měsíci budete muset být velmi vynalézaví a důslední. Jen tak se veškeré situace kolem vás vyřeší. Ve vztazích i profesi budete vytvářet dlouhodobé plány. A věřte, že vše, co si v červnu naplánujete se opravdu stane. Čekají na vás nové věci, plány, příležitosti. Jen čas vám nebude hrát do karet, a proto můžete být mírně ve stresu. Později ale uvidíte, že jste díky tomu byli mnohem více produktivní.

4 – paralelní most

Nejspíš se ocitáte v životní situaci, kdy je zapotřebí zavřít dveře a otevřít nové. Budoucnost se vám zdá trochu děsivá, možná z ní máte i strach. Ovšem když se pozorně podíváte kolem sebe a na vyhlídky, které čekají na obzoru, dodá vám to odvahu udělat ten důležitý první krok vpřed. Samozřejmě strach dělá své, a vy ve svém životě z toho důvodu nemusíte nic měnit, pak ale nečekejte, že přijdou změny, o kterých sníte.

5 – příkrý most

Veškeré obavy, které jste dosud měli, a které vás pronásledovali, můžete s klidem nechat za sebou. Už se nebudete bát budoucnosti, naopak budete moci překročit nejtěžší úsek své životní cesty. Radujte se! Čeká vás příjemné překvapení, příjemná společnost a dobrodružství a také zlepšení vaší finanční situace.

6 – podzimní most

Vstupujete do období nekonečné radosti, klidu, štěstí a harmonie. Čekají vás ty nejlepší časy. Naléhavé problémy a potíže zůstanou pozadu, protože to nejhorší jste si už vytrpěli. Vše, co teď musíte udělat, je věnovat pozornost sami sobě a začít se věnovat sami sobě. Přestaňte v myšlenkách věnovat tolik pozornosti problémům a obavám a budou a ony se prostě vytratí.

7 – evropský most

V červnu navštívíte nová místa, seznámíte se snovými lidmi a rozšíříte si své obzory. Váš život se znovu leskne v nových barvách, budete cítit neskutečnou pohodu a radost a možná se taky zamilujete.

8 – visutý most

Čeká na vás zlepšení vaší finanční situace. To se ale samozřejmě nestane jen tak. V červnu totiž dostanete skvělý nápad, který vám zajistí znatelné zvýšení příjmu a umožní vám dosáhnou nové společenské úrovně. Nenechte si tuto příležitost ujít a pořádně ji chyťte za pačesy, protože další už nemusí přijít.

Sdílet: