Co vidíte na obrázku? Vaše odpověď odhalí, jak momentálně vnímáte svůj život

3.7/5 - (6 votes)

Jednoduchý test, jako je právě tento, dokáže odhalit v jakém rozpoložení se právě ocitáte. Na první pohled se může zdát, že jde o obyčejný černobílý obrázek. Skrývá v sobě ovšem své tajemství, ačkoliv se to nezdá, můžete v něm vidět zcela odlišné věci.

Klidně se usaďte, uvolněte se a zaměřte svůj pohled na obrázek. Co na něm vidíte? Svou odpověď si zkontrolujte pod obrázkem. Poté se můžete podívat, co tvoří druhou část obrázku, možná budete překvapeni, že jste si právě tohoto detailu vůbec nevšimli.

Pokud vidíte samé netopýry nebo démony, momentálně v sobě řešíte složitý problém. Nejste si jistí ohledně své budoucnosti a máte celkově obavy z toho, co vás čeká. Patříte mezi nedůvěřivé a opatrné lidi. Je také dost možné, že jste v životě byli už několikrát podvedeni a obelháni. Od té doby jednoduše nedůvěřujete lidem.

Máte za sebou historii zahrnující frustraci a strach. Pokuste se naučit, jak se uvolnit a hodit věci za hlavu. Psychologové v této souvislosti doporučují cestovat, abyste změnili své obvyklé prostředí a přišli tak na nové myšlenky. Nemusíte jet daleko, postačí i pravidelné procházky přírodou.

Pokud jste viděli andělíčky, svědčí to o vašem optimismu. Momentálně se ocitáte ve velmi dobrém psychologickém stavu, plní naděje ohledně své budoucnosti. Obrazně řečeno nemáte žádné problémy, umíte s nimi totiž zacházet, vnímáte je jako úkoly, které je třeba vyřešit a jít dál. Jste schopni se poučit z jakékoliv životní situace.

Sdílet: