Co vám stojí v cestě k dosažení cílů a toho, co od života chcete?

3/5 - (1 vote)

Cesta k vysněnému životu, nebo k přesně vytyčeným životním cílům, mnohdy nebývá snadná. Překážek může být hned několik, jak ve vnějších faktorech, tak v psychických zábranách každého jednotlivce. Následující test, je zkouškou pro vaše podvědomí, které odhalí, co vám momentálně stoji v cestě ke splněným cílům.

Naše myšlenky, činy a prohlášení mohou mít negativní dopad na všechno, co se děje kolem nás. Dokonce i naše zvyky a vyvinuté charakterové vlastnosti nám mohou hodně ublížit. Následující jednoduchý a velmi intuitivní test vám odhalí, co vám v současné době brání v tom být šťastný člověk a dosáhnout všeho co od života chcete. Stačí si vybrat zvíře, které se vám nejvíc líbí, které vás nejvíc zaujalo?

Motýl

Motýl, je sám o sobě velmi krásný tvor. Ovšem jeho výběr naznačuje, že procházíte nelehkým životním obdobím. Svým blízkým nabízíte mnohem víc, než se vám od nich dostává nazpět. Nicméně vaše obětavost výrazně ovlivňuje vaší životní cestu. Máte právo na to být hýčkáni a milováni. Uvědomte si, že ve vaše životě záleží především na vás.

Ryba

Ryba v nádherných barvách vypovídá o jediném. Máte příliš realistický pohled na život. Spoléháte se na své silné stránky a na něco jako štěstí prostě nevěříte. Když se něco povede, tak jen proto, že jste na tom tvrdě makali. Můžete ale zvolnit. Někdy naopak urputnost nepřináší nic dobrého. Věci se dějí i bez toho, aniž bychom do nich vložili úplně všechno.

Veverka

Veverka je ukazatelem toho, jak apatický člověk jste. Lhostejnost, je ten charakteristický rys vašeho neúspěchu v dosažení životních cílů. Prostě jste to vzdali. Nic nečekáte, nic neplánujete. Však ono to nějak dopadne. Nedopadne. Pokud nepůjdete svému štěstí alespoň trochu naproti, nemůžete očekávat, že se splní to, po čem toužíte.

Kůň

Kůň je znakem analytického myšlení. Ovšem je to také znak toho, co vás v životě brzdí. Než se pro něco rozhodnete, dlouho přemýšlíte nad všemi variantami a analyzujete veškerá rizika. Jenže jste přitom zapomněli, že někdy musíte využít okamžik a jednat impulzivně. Buďte trošku víc spontánní, riskujte a uvidíte, že osud je na vaší straně. Když budete jen sedět doma, přijdete o veškerou zábavu a slasti života.

Sdílet: