Co je spouštěčem vašeho hněvu? To odhalí zvíře, kterého si všimnete jako první

5/5 - (2 votes)

Naše chování, pocity a myšlenky nás činí jedinečnými. Také zůstávají po celý náš život konzistentní. Pokud jde ale o hněv, tak ten má vždy jedinečný spouštěč. A my dneska odhalíme, co vás dokáže okamžitě na sto procent vytočit.

Princip je jednoduchý. Stačí se zadívat na obrázek a zvíře, které vás zaujme jako první odhalí příčinu vašeho hněvu. V komentářích nám pak můžete sdělit na kolik se dnešní test trefil.

Jaké zvíře vidíte?

Medvěd

Jste pečující a zároveň velmi složitá ale upřímná osoba. Na žebříčku hodnot jsou v první linii vaše rodina a nejbližší. Na druhou stranu jim ale nedovolíte, aby na vás vytvářeli jakýkoliv tlak. Máte čisté srdce, a tak nemůžete vystát lidi, kteří jsou manipulativní, falešní nebo dokáží bodnout do zad. Jinými slovy vás vytáčí narcističtí lidé.

Ryba

K řešení problému používáte předvídavost, inteligenci a zdravý rozum. Nemůžete vystát sarkastické lidi, ty, kteří nechtějí pomoct a kteří se hádají a smějí ostatním. Vašim spouštěčem jsou hloupí lidé.

Klokan

Jste nesobecký člověk s čistým srdcem. Bez ohledu na to, čím vším jste si museli projit, nedovolíte, aby vás vaše minulost srazila. Milujete přízemní a loajální společnost. Falešní přátelé a lháři prostě ve vašem životě nemají místo, a proto je zrada vašim spouštěčem hněvu.

Lev

V hloubi duše jste velmi odvážní. Neradi se čehokoliv vzdáváte. Zvláště pak věcí, které máte rádi, nebo svých cílů. Máte velké sebevědomí a laskavé srdce. Vašim spouštěčem hněvu jsou situace, kdy se musíte něčeho vzdát.

Delfín

Jste velmi kreativní člověk s bohatou fantazií. Jediné, co vás dokáže zaujmout je originalita. Přímo nesnášíte lidi, kteří se mění jen proto, aby zapadli do davu nebo dokonce potěšili ostatní. Vaši spouštěčem hněvu jsou tak lidé postrádající originalitu a autentické chování.

Liška

Snadno se učíte novým věcem i dovednostem. Nemůžete však vystát lidi, kteří vás zastrašují. Vždy dáváte logiku věci na první místo, proto vás mohou vytáčet arogantní lidé.

Kočka

Na první pohled působíte jako stydlivý člověk, ve skutečnosti jen neradi mluvíte zbytečně. Nechcete pozornost ostatních, raději žijete život po svém a nestaráte se o to, co si ostatní mohou myslet. Proto váš hněv mohou vyvolat lidé s příliš velkou energií a pusou, která se nezavře.

Orel

V životě míříte vysoko, i když to znamená být sám. Nenecháváte věci náhodě, jste soustředění a přesní ve svém přístupu k věci. Ve vašem životě není čas na dramata nebo malichernost. Proto jsou vašim spouštěčem hněvu lidé, kteří řeší nepodstatné věci a dokážou i z komára udělat velblouda.

Slon

I když působíte přísným dojmem, je ve vás pravý opak. Jste laskaví, milující a důvěryhodní. Máte pevnou povahu a jste sebevědomí. To, co spouští váš hněv, je podlé chování a nelaskaví lidé.

Králík

Se svou kreativní, nadšenou a energickou duší máte tendenci se smát a šířit kolem sebe štěstí. Proto nejste tak zamilovaní do lidí, kteří vám do života přinášejí smutek nebo jinou negativitu. Vaším spouštěčem hněvu jsou negativní lidé.

Žirafa

Jste laskavý člověk a očekáváte stejné věci od ostatních a vyhýbáte se lidem, kteří nerespektují váš život a čas. Navíc nemůžete vystát lidi, kteří hledají slabosti druhých a využívají je ve svůj prospěch a staví proti nim svou nejistotu. Proto jsou manipulativní lidé vaším spouštěčem hněvu.

Sdílet: