Čím k sobě přitahujete lidi ve svém okolí? To vám prozradí následující obrázek

5/5 - (2 votes)

Každý z nás má v sobě nějaké kouzlo osobnosti, charisma, vibraci, náboj, zkrátka něco, co k nám přitahuje lidi v našem okolí. Díky konkrétní vlastnosti s námi naši blízcí a přátelé rádi tráví čas, chtějí znát náš názor a samovolně vyhledávají kontakt s námi. Co konkrétně vyzařuje z vaší osobnosti?

Optická iluze v podobě malby Olega Shupliaka vám na tuto otázku odpoví. Konkrétně pak detail, který vás zaujal v prvních 7 sekundách pozorování. Pojďme tedy společně odhalit, v čem spočívá vaše charisma. Budeme rádi, když se s námi o odpovědi podělíte v komentářích.

Tvář staršího muže

Méně než 10% celkové populace si všimne právě tohoto detailu. Pokud mezi ně patříte, pak vaše charisma spočívá právě ve vaší prozíravosti, vaší povaze a porozumění lidské duši. Jste velmi pozorným člověkem, kterého si lidé nesmírně váží. Zvláště pak pro vaše rady, které umíte udělit.

Žena s rozbitým deštníkem

Žena stojící v popředí s rozbitým deštníkem odráží váš smysl pro humor, kterým k sobě lidi přitahujete. Právě tato vlastnost tvoří vaše neodolatelné charisma, které k vám pojí lidi z vašeho okolí. Světlo, které z vás srší, dokáže rozsvítit i tu nejtemnější místnost a rozradostnit i to nejsmutnější srdce.

Odvrácená žena chytající deštník

Je to pozitivní přístup k životu a váš pohled na svět, který k vám přitahuje lidi z vašeho okolí. Cítí se s vámi v bezpečí a klidu. Vyhledávají vás zejména tehdy, když je jim nejhůř, protože ví, že právě vaše charisma je uklidní a dá jim nový pohled na věc. Vy s tím samozřejmě nikdy nemáte problém a rádi ukážete svým blízkým i jiný pohled a světlo na konci tunelu.

Květiny

Zaujaly vás květiny? Pak je to vaše citlivost, která vládne vašemu charisma, jež k vám přitahuje lidi z vašeho okolí. Váš citlivý přístup k lidem, empatie a láska je pro ostatní magnetem. Jste velmi dobrý posluchač a lidé vás vyhledávají ve chvílích kdy se opravdu potřebují vypovídat a je jim nejhůř.

Sdílet: