Zaznamenala bezpečnostní kamera reálné Muže v černém

Rate this post

Film „Muži v černém“ znají nejspíš všichni z nás. Ovšem existuje hned několik případů, které vás donutí přemýšlet nad tím, že zmíněný film možná vychází ze skutečných případů. Objevilo se totiž hned několik lidí, kteří byli svědky neobvyklých událostí včetně pozorování UFO a tvrdí, že je později navštívili muži v černém.

Tito lidé se ve svých příbězích shodli hned na několika detailech, aniž by se navzájem znali nebo se někdy potkali. Podle nich působili Muži v černém doslova nelidsky. V některých případech se dokonce hovoří o jejich podivné kůži, která připomínala plast. Muži měli také nezvykle velké oči.

Kromě těchto skutečností, uvedli všichni lidé, kteří s nimi přišli do styku, že se cítili v jejich blízkosti ohrožení. Účelem jejich návštěvy totiž není nic jiného, než přimět danou osobu mlčet a zničit důkazy. Video, které si můžete shlédnout na konci článku, pochází z bezpečnostních kamer hotelu Shane Sovar. Kromě zaměstnanců a hostů, můžete vidět i dva Muže v černém, kteří zde hledali dva údajné svědky UFO.

Tito muži hledali manažera hotelu spolu s jedním zaměstnancem na pozici hotelové ochranky. Tito muži měli 14. října 2008 zpozorovat před hotelem neidentifikovatelný předmět trojúhelníkového tvaru. Touto událostí se mimo jiné zabývaly i místní úřady, nedošly však k žádným závěrům. O několik týdnu se po těchto dvou mužích sháněli dva Muži v černém. Ovšem pánové měli zrovna volno.

Zde už video, zaznamenané bezpečnostní kamerou.

Sdílet: