VIDEO: Ukrývá se v jeskyni Son Doong tajemný plaz s lidskou tváří?

Na stránkách YouTube se objevilo podivné video popisující tajemného tvora, který údajně žije v tmavých částech světoznámé jeskyně Son Doong. Video bylo zveřejněno kanálem Mission Creep7.

Většinu videa tvoří následující text, na konci jsou fotografie údajného tvora.
Jeskyně Son Doong ve Vietnamu je největší známou jeskyní na světě a nachází se poblíž hranice Laos-Vietnam. V roce 2013 začali v jeskyni prohlídky a hned na to, začali průvodci hlásit místním úřadům, že v jeskyni pozorují divné věci.

Návštěvníci hovořili o podivných typech plazů, které viděli v jeskyni. V jednom případě měl údajně zmizet jeden z návštěvníků, kterého už potom nikdo nenašel. Před rokem 2013 bylo známým faktem, že se průzkumníci dostali do části jeskynního systému bez formálního povolení.

Jeskyni objevil v roce 1992 místní muž jménem Ho – Khanh, který kromě jeskyně objevil i jednoho jejího obyvatele. Toho popsal jako „ďábelské stvoření“. Údajně mělo lidské tělo, ale struktura kůže se spíše podobala kůži draka nebo ještěrky. V rychlosti pořídil jeden snímek, který měl záhadného tvora odhalit.

Když se ale na video podíváte pozorněji, snímek, který drží muž v ruce se tak úplně neshoduje s fotkou, která je pak přibližována. Jde tedy o povedenou fotomontáž?

Sdílet:
Loading...