Vatikán připravuje konferenci o mimozemském životě

Internetem se šíří informace o nastávající konferenci uskutečněné ve Vatikánu, která by měla mít dosti neobvyklé téma. Měla by se zaměřit na vesmír a možná setkání s jinými civilizacemi. O konferenci, která by měla proběhnout 12. února tohoto roku, informoval španělský server ufo-spain.com.

Katolicismus představuje jeden z nejdůležitějších náboženských proudů světa. Nashromážděné informace napříč několika staletími navíc naznačují, že tato „organizace“ uchovává informace o mimozemských civilizacích a jejich kontaktech s námi. Zda jde o fakt, nebo jen o povídačky, by se mělo ukázat po 2. březnu 2020, kdy umožní Vatikán několika vědcům z mnoha zemí přístup k informacím od roku 1958 až doposud.

Samotné vatikánské archivy jsou považovány za jedno z nejdůležitějších historických sběrných center na světe. Ukrývají přes 150 tisíc dokumentů, 650 různých archivů a 85 kilometrů polic v nichž je 8 století historie. Právě proto si mnoho lidí myslí, že právě zde existují informace vedoucí ke konečnému odhalení existence mimozemského života.

Vraťme se ale ke konferenci, která se má konat 12 února. Hlavní hvězdou bude Vladimiro Bibolotti, novinář na volné noze, který je zastáncem fenoménu UFO od roku 1975. Má dostatek zkušeností, které jej akreditují na specialistu v oboru ufologie, navíc má přímé vazby na Vatikán. Bibolotti se také nechal slyšet v roce 2014, že „pokud dojde k přímému kontaktu nebo odhalení existence mimozemského života, pak by všechna náboženství musela přejít k novým scénářům a vytvořit další světonázor.“

V duchovní linii však vše, co souvisí s jevem UFO, je považováno za mimozemské a tím pádem popírané. Konečné odhalení mimozemského života by totiž změnilo neredukovatelnou pozici náboženství. Což je paradoxní, protože svět příznivců fenoménu UFO je přesvědčen, že Vatikán a ufologie mají hodně společného, a potřebné a zásadní informace jsou bezpečně uschovány v nedotknutelných archivech Vatikánu.

Sdílet:
Loading...