Ukrývá Popokatepetl portál vedoucí do podzemní mimozemské základny?

Rate this post

Není pochyb o tom, že sopka Popokatepetl je téměř posvátným místem. Centrem mnoha legend a oblíbeným místem pro pozorování jevů UFO. Tajemství kolem této sopky je mnoho. Tím nejnovějším, které je diskutováno mezi uživateli internetu, je možná existence portálu ve tvaru čtverce, který se údajně podařilo natočit.

Video je dílem lovce anomálií Scotta Waringa, který údajně portál objevil. Na svém webu Ufo SIghtings Daily uvádí: „Byl jsem na tomto místě svědkem UFO už několikrát, proto jsem vzal s sebou kameru a objevil jsem něco neskutečného. Obří strukturu stovky metrů vysoko. Vypadá to, že dovnitř vedou dveře, široké téměř 60 metrů. Nikdy před tím tam nic takového nebylo.“

Dále Waring přiznává, že se klidně mohlo jednat jen o iluzi, hru světel nebo něco takového. Spíš se ale přiklání k tomu, že jde o vchod do podzemní mimozemské základy, o jejíž existenci je Waring přesvědčen už řadu let.

Jeho hypotéza o vchodu do jakési podzemní mimozemské základny je podporována desítkami pozorování neobvyklých jevů. Nad sopkou se údajně často pohybují neidentifikovatelné předměty, které dokonce prostupují skrze kráter.

Na druhou stranu faktor, který vše vyvrací může být právě Slunce. Nemusí jít o žádné dveře nebo portál, ale jednoduše o vyhloubeninu v hoře, která po osvětlení Sluncem působí jako otevřené dveře. Další možností je, že jde skutečně o vchod ale na mimozemskou základnu. Již před nějakým časem jsme vás informovali o spletitosti podzemních tunelů, které vedou napříč celým světem. Může se jednat o vchod do jednoho z nich?

Zde je zmiňované video. O co přesně se jedná, rozhodněte sami.

Sdílet: