Thajský kult tvrdí, že vlastní portál, který jim umožňuje mluvit s mimozemšťany už několik století

5/5 - (3 votes)

Vysoko v Thajských horách sídlí kult známý jako UFO Kaokala, který údajně pravidelně komunikuje s mimozemšťany. Zatímco většina lidí může mít obavy, že nás mimozemšťané plánují zničit i s celou planetou, skupina Kaokala tvrdí, že pokud se nám tyto bytosti ukáží, budou nás chránit před apokalypsou.

Můžeme říci, že kult Kaokala vznikl v roce 1998, kdy její hlavní představitelka Ajarn Wassana Chuensumnaun spolu se svou sestrou navázala kontakt s bytostmi z Pluta a planety, kterou Wassana nazývá Lokukatapakadikong. Portál pro komunikaci s nimi se údajně nachází na hoře Khao Kala v Thajsku. Tuto zemi si mimozemské bytosti vybrali z prostého důvodu. Hlavním náboženstvím v této zemi je budhismus a podle Wassan jsou zde lidé lépe připraveni, vnímat vzkazy z vesmíru. Stejně tak jsou místní lidé lépe připraveni přijmout fakt, že mimozemské bytosti existují a navštěvují nás.

Kult, který údajně komunikuje s mimozemšťany sledují tisíce fanoušků po celém světě, kteří ho podporují skrze sociální sítě. Zakladatelkou je sama Wassana, která s mimozemskými bytostmi údajně komunikuje skrz portál už více než dvě století. Během těchto komunikací se údajně o mimozemšťanech dozvěděla úplně vše. Podle ní je účel portálu a přicházejících zpráv jasný: Chtějí pomoci zachránit lidi před nastávající jadernou válkou.

Mimozemské bytosti měly Wassan informovat o tom, že lidstvo čeká další světová válka, která bude jadernou apokalypsou. Nejprve se ale tyto bytosti spojí s námi lidmi, aby nám předaly potřebnou technologii, která nás zachrání a my tak poté mohli zplodit „novou generaci“. Právě tato zpráva podnítila Wassan aby vybudovala společenství věřících, kteří ji pomohou tuto zprávu dostat mezi více lidí.

Nedávno však byly tyto seance u portálu přerušeny samotnou vládou, která v místě portálu provedla razii a celé místo tím zneuctila. Wassan ale zůstává v klidu, podle ní nezáleží na tom, že už k portálu nemají přístup, v komunikaci s mimozemskými bytostmi jí to nezastaví. Podle ní totiž komunikace s mimozemšťany není závislá na jednom místě, nebo portálu.  

Zdroj: ancient-code.com

Sdílet: