Tajemná Agartha: Nachází se v podzemí naší planety další svět?

Slyšeli jste už o tajuplném světě Agartha? Země, kde sídlí společenství šťastných a spokojených lidí, kteří kontrolují dění na povrchu planety. Kde se vlastně nachází brána do této zasnoubené země?

Naše planeta Země je údajně dutá a nachází se v ní bájná Agartha. Existuje mnoho lidí, kteří věří v její existenci a svůj život zasvětili hledání brány do tohoto světa. V samotném jádru planety má žít společenství neskutečně vyspělých lidí, kteří svůj život žijí v míru a harmonii.

Vstupů do podzemní říše má být hned několik a mezi nejznámější patří Severní a Jižní pól, Cheopsova pyramida, či vodopády Iguacu v Argentině. Mezi nejznámější cestovatelská jména, které se snažily do Agarthy dostat patří Nikolaj Rerich – Rus, hledající vstupní bránu na vrcholu Himálaje, či dokonce v poušti Gobi. Mezi ty, kteří věřili v existenci tajemné Agarthy patřil i nechvalně známý Adolf Hitler, který dokonce vyslal několik expedic po celém světě.

Bohatství Agarthy má být zpřístupněno pozemšťanům až když se začnou chovat podle učení Mojžíše a Boha a až “když anarchie, která vládne našemu světu bude nahrazena synarchií,” tak napsal ve své knize Alexander Saint-Yves d’Alveyrdre.

Synarchie je vlastně způsob vlády, kdy vládnou dvě nebo více stran. Z křesťanského hlediska má jít o vládu Boha a Ducha (šlo o myšlenky před narozením Ježíše Krista). Je tedy možné, že Agartha je opravdu skutečná a žije v ní vyspělá civilizace? Nebo se na naší planetě nachází jen brána do této země a Agartha se nachází v úplně jiné dimenzí? Každá legenda však vznikla na nějakém zrnku pravdy …

Sdílet:
Loading...