Starověká CD? Artefakty staré 12 000 let.

Tento neobvyklý příběh, začal roku 1937, kdy se čínský archeolog Pu Ti vydal s několika kolegy na expedici do odlehlé hornaté oblasti Číny, která se stala známou pod názvem Baian Kara-Ula.

Jedním z prvních nálezů byly hroby. V těchto hrobkách nalezly mumifikované tvorovy měřící pouhých 130 cm. Jijich lebky na první pohled jevily známky nadměrné velikosti. Stáří artefaktů bylo stanoveno na 12.000 let.

https://youtu.be/ZxvQRhi55bM

Kamenné hádanky

Největším archeologickým nálezem byl fenomenální objev 716 kamenných disků, které byly nalezeny v již zmíněných hrobech spolu s mumií. Jedná se o centimetr tlusté disky s průměrem až 30 centimetrů. Uprostřed mají asi jeden centimetr velký otvor, a co je zvláště podivné, všechny jsou opatřeny drážkami. Mezi zvláštních drážkami nalezli lingvisté zcela neznámé písmo. Až v roce 1962 se Pekingské akademii pravěku podařilo rozluštit některé pasáže.

Toto písmo nám vypráví o setkání s obrovskou cizí kosmickou lodí na naší planetě asi před 12 000 lety, která byla při přistání nenávratně poškozena. Vzhledem k nedostatku infrastruktury, byli “cizinci” jsou nuceni se přinejmenším částečně přizpůsobit cizímu prostředí.

Chemická analýza disků zjistila, že jejich kamenná stavba obsahuje z velké části kobaltu, což je, pro ty co to neví magnet. Nyní je Baian Kara-Ula prakticky jediným místem v Číně, kde lze najít tento kov.

Lze předpokládat že kobalt a jiné nalezené nečistoty, jako hliník a křemík mohou být magnetickým záznamovým médiem.

https://youtu.be/QvyQAJb8vYM

A jako by to nestačilo tak v jeskynním komplexu Baian Kara-Ula byly zdokumentovány tematicky velmi zajímavé nástěnné malby. Ukazovaly všechny planety v naší sluneční soustavě včetně slunce a mnoha dalších hvězdných systémů.

A jak je to s těmito kamennými disky v současné době. Kamenné disky prakticky zmizeli v zapomnění.

https://www.facebook.com/UFOkruhyvobilyainezahady