Šedí mimozemšťané zabili 60 amerických vojáků a civilistů v podzemní bitvě v Novém Mexiku

4/5 - (3 votes)

Americký inženýr Philip Shneider se narodil 23. dubna 1947. Je znám jako člověk, který řadu let spolupracoval se speciálními službami Spojených států, měl přístup k informacím 3.stupně utajení, ale v určitém okamžiku se rozhodl, že by veřejnost měla vědět o tom, jak je klamána ohledně tématu UFO.

Málokdo bral příběhy Phila Schneidera vážně, dokud nebyl nalezen mrtvý. Okolnosti jeho smrti přitom nasvědčovaly tomu, že s Philem bylo brutálně naloženo.

Phil získal vysokoškolské vzdělání na inženýrské škole a později se stal geologickým inženýrem. Jeho otec byl lékař a vojenský důstojník, který podle některých informací sloužil v ponorce. Phil se mohl podílet na výstavbě nejméně dvou podzemních základen pro takzvanou „tajnou vládu“ a také na výstavbě 13 hluboko zasazených vojenských základen pod zemí.

Když Phil viděl, jak jsou takové projekty financovány, pro koho jsou stavěny a že jsou porušována základní práva lidí i ústava USA. V roce 1994 přerušil vztahy s americkými zpravodajskými službami a vrátil veškerá svá ocenění. Poté začal Phil pracovat jako obyčejný geolog, práci kombinoval s objevnými úkony. Mnohokrát hovořil o podzemních základnách, přísně tajných mimozemských technologiích a hrozbě pro lidstvo, kterou s sebou nesou ti, kdo se snaží nastolit Nový světový řád.

Aby Phil popularizoval informace zveřejněné v posledních dvou letech svého života, hodně mluvil na veřejnosti, cestoval po USA a Kanad, navštívil také Anglii a Japonsko. Kritizoval vládu, který drží své občany v nevědomosti.

V roce 1995 pořádal Schneider pravidelné přednášky, kde ze zmínil, že za posledních 22 let zemřelo 11 jeho nejlepších přátel, kteří věděli až mnoho. Osm případů z 11 přitom bylo uzavřeno jako sebevražda.

Phil také tvrdil, že byl jedním ze tří lidí, kteří přežili přestřelku, ke které došlo v roce 1979 na podzemní vojenské základně v Dulce, mezi zástupci amerických zpravodajských služeb a mimozemšťany. Vlivem radioaktivního zásahu mimozemskou zbraní údajně pak onemocněl rakovinou.

Schneider také tvrdil, že došlo k opakovaným pokusům o jeho zabití, poté co začal mluvit o tom co ví. Někdo se snažil několikrát Schneidera vytlačit z cesty a také na něj útočili střelnou zbraní.

V lednu roku 1996 byl Phil Schneider nalezen mrtvý ve svém domě ve Wilsonville v Oregonu. Ležel na podlaze vedle klavíru a kolem krku měl namotanou hadičku z jeho vlastního katetru. Podle zprávy však Schneidera zastřelili policisté, kteří přišli řešit velké množství nezaplacených daní a pokut a během dialogu se Phil začal chovat výhružně, popadl zbraně, a tak strážce zákona vystřelil bez možnosti výběru.

Sebevražda byla označena za oficiální příčinu smrti, i když podle některých zpráv byly na těle známky mučení. Mnoho ufologů se domnívá, že zástupci americké rozvědky Schneidera jednoduše odstranili, protože věděl příliš mnoho.

Otevřeně obvinil americkou vládu a zpravodajské agentury ze skrytých činů a přímých zločinů. Některé z nich si zaslouží zvláštní pozornost:

  • Americká vláda uzavřela dohodu s šedými mimozemšťany v roce 1954. Tato oboustranně výhodná dohoda o spolupráci se nazývá „ greadská smlouva “. Mimozemšťané ji nedodržují.
  • Většina letecké techniky s technologií Stealth byla vyvinuta kvůli studii mimozemské lodi, která havarovala ve Spojených státech.
  • AIDS byl vynalezen v National Ordinance Laboratory v Chicagu, Illinois, a vyvinut jako virus pro kontrolu lidské populace.
  • Je tajemstvím, že americká vláda má zařízení na vyvolávání zemětřesení. Zemětřesení v San Franciscu v roce 1989 a zemětřesení v Kobe v roce 1995 nemělo pulzní vlnu, což potvrzuje jejich umělý původ.
  • Strategická obranná iniciativa (SDI) byla ve skutečnosti koncipována jako obrana proti mimozemským invazím.
  • Ve Spojených státech bylo vybudováno velké množství podzemních vojenských základen (~ 130), hlubokých až 2 km a svou velikostí jsou podobné městům. Pro případ vyhlášení války byly vybudovány základny. Základny jsou propojeny vysokorychlostními jednokolejkami, na kterých se vlaky pohybují rychlostí 2 Mach (~ 2380 km/h) na „magnetickém polštáři“, vznášejícím se 3/4 palce (~ 2 cm) nad kolejnicí.

Zdroj: Hw

Sdílet: